Skocz do zawartości

Rośliny i ryby do krewetkarium


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałbym się dowiedzieć jakie rośliny i ryby były by najlepsze do krewetkarium 30l ?

P.S

Czy mogę do tego krewetkarium wsadzić małe gupiki czy krewetki ich nie zjedzą?

Najlepsze drobnolistne i mchy

Jeżeli hodować krewetki to jakiekolwiek rybki odpadają bo wszystkie zjedzą małą krewetkę ;)

krewetka nie zje rybek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz młode to kup 2 samice i jednego samca z czasem będą młode bez kotnika się uchowają w bardzo dużej ilości ale co z nimi zrobisz potem ? Proponuje kupić jedno większe akwarium 50 czy 100 l. i sobie hodować można wtedy i kotnik też się zmieści bo do 30l. nie ma co pchać kotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz hodować i gupiki i krewetki na upartego. W gęsto zarośniętym akwarium z kryjówkami dla krewetek będą miały możliwość rozmnażania i tego że CZĘŚĆ potomstwa przetrwa. Decyzja i tak należy do ciebie. Ja bym postawił dwa zbiorniki ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam 300zł do wydania własnie nie wiem w co to wydać czy rębnąc se odjechane krewetkarium czy te własnie gupiki hodować ale Krewetki mi się spodobały lecz rodzice mi mówią że jak będę bardziej doświadczony to żebym wtedy kupił te krewetki bo są "trudne" w hodowli i wgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ich przekonać ? Dać im stronę do przeczytania z krewetkami RC, albo w Google wpisać ,,krewetka Red Cherry" po przeczytaniu kilku stron powinni odpuścić. ;)

Krewetek jest ogromnie dużo na pw dam Ci link do fajnej strony z krewetkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...