Skocz do zawartości

"ksenony" z samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

nad pokrywa, zeby woda nie kapala, odpowiednia wysokosc, zeby temperatura wody sie nie podnosila, klosze no i pieknie :)) ale tak na dobra sprawe, czy nie sa one zbyt mocne? twoja zwykla swietlowka nie bedzie swiecic tak daleko jak swieca ksenony... ale nie wiem...ja bym nie ryzykowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siedzi tam 6500k ( niby tylko takie są zgodne z prawem) . Na dłuższy czas to raczej nie będę kombinował nie mam zasilacza odpowiedniej mocy (próba będzie na aku), spróbuje na 1 dzień powiesić powiem jak to w ogóle wygląda i czy warto d.. sobie zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie temat do przemyślenia i testowania a ktoś tu chciał urwać rozmowę

Nie chciałem urwać rozmowy, tylko Xenon ma duuużo większy zasięg niż jarzeniówka. Nie bez powodu też wymienia się w samochodach na specjalne oprawki, bo temperatura ich jest bardzo wysoka i te zwykłe mogą stopić. Więc na logikę, wydaje mi się, że w akwarium można ugotować rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem kto tu ma racje.... skoro zestaw ksenonów pobiera 35w a ma większą wydajność świetlną to skąt ma się brać ta gorącz???

Na codzień pracuje autem z orginalnymi "ksenonami" i sprawdzałem klosze, są zdecydowanie mniej nagrzane niż w halogenach... patanie zadałem w celu doinformowania się czegoś więcej o parametrach takiego światła,, a sprawy techniczne to mały pryszcz.( zestaw "ksenonów na allegro 200zł).

I jak żona reguje na swoje lampy nad akwarium?he he tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...