Skocz do zawartości

Problemy z bazą???


HAL9001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem na trzech przeglądarkach: Safari, Chrome, Firefox i na trzech systemach: Windows, OS X, Ubuntu i na wszystkich mam ten sam problem że forum nie wyświetla wszystkich stron i wątków. Dla przykładu:

Temat "Moje inne hobby - fotografia (zachody słońca, natura itp) :)" ma 25 stron

Dołączona grafika

 

Jednak jak w niego wejdę to pokazuje tylko 1 stronę z 1 a nie z 25. Jeśli kliknę w stronę 1 , 23,24 to i tak pokazuje tylko treści z 25 strony, a do wcześniejszych nie mam dostępu.

 

Dołączona grafika

 

To jest tylko jeden z wielu problemów na które się natykam ostatnimi czasy. Czy to forumowa baza się sypie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie ciasteczek z forum (opcja zaraz nad czatem) .

 

No dobra pomogło, ale gdzie te wasze ciasteczka się zapisują. Przeglądam forum w Safari na OS X 10.7. W Safari najpierw zrobiłem "Opróżnianie pamięci podręcznej" co nie pomogło, a następnie "Wyzeruj Safari" co też nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojów ciąg dalszy. Usunąłem ciasteczka linkiem z głównej strony, pomogło na dwa dni. Wyczyściłem, a następnie wyzerowałem Safari, nic to nie dało. Wyczyściłem system Onyx'em, problem nie ustąpił. System to Mac OS X 10.7.2, przeglądarka to Safari ale na Chrome pod OS X jest to samo. Na Chrome na Windows7 też, pomimo że to inny komp i system, jedyne co łączy wszystkie rzeczy to mój login. Jeszcze jakieś propozycje.

 

EDIT: Odpaliłem Ubuntu z CD czyli wersję live i to samo, więc nie jest to wina żadnego z systemów ani przeglądarek na jakich występują moje problemy, bo Ubuntu Live z natury po odpaleniu jest goły i czysty. Ciekawe jest to że po wylogowaniu się problem znika. Czy admin może sprawdzić co się dzieje z moim kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...