Skocz do zawartości

Tak, kolejny nudny temat o administracji forum.


red eye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępię chciałam od razu poinformować, że to nie jest atak tylko jedynie pytania i propozycje. Przy okazji niestety wiąże się on z moderacją na tym forum.

Dlaczego ten temat został zamknięty?

:arrow:viewtopic.php?f=2&t=38206

 

Usłyszę pewnie odpowiedź, że autor nie miał wystarczającej wiedzy na ten temat. To dlaczego ktoś zgodził się na umieszczenie takiego tematu? Nie lepiej najpierw sprawdzić wiedzę akwarysty na ten temat a później go umieścić? Już pisałam o tym z Atreyu w odpowiedzi na jego PW. Pozycjonowanie macie bardzo dobre ale co z tego? Ktoś kto wchodzi na forum, widzi taki temat i myśli, że czegoś się dowie o rozmnażaniu a tymczasem dowie się kto ma jakie umiejętności informatyczne i czego to on nie rozmnożył i skrzyżował. A tu chyba nie o to chodzi prawda? Siedzicie na różnych forach, wszyscy, wiecie jaki jest tam poziom a jaki jest tu. Jako moderatorzy i grupa przyjaciół nie chcecie nic zmienić? Chcecie tylko tematów o gupikach w ciąży? Skoro macie doświadczenia w rozmnażaniu Kirysków to dlaczego sami nie napisaliście o tym artykułu? Pojawił się ktoś kto ma swoje osobiste doświadczenia i na starcie został cynicznie wyśmiany a temat został szybko zamknięty. Sami zaniżacie poziom na tym forum, nie dajecie się Mu rozwijać. Autorowi tematu udało się rozmnożyć Kiryski, nie spisał z wikipedii co trzeba zrobić aby je rozmnożyć tylko fizycznie tego dokonał. Co w tym złego? Jeżeli uważacie, że to było za mało to należy o tym poinformować i temat zamknąć a nie robić sobie jaja.

 

Co do mnie, masz 100% racji. Jestem kompletnym chamem i prostakiem, zupełnie też tu nigdy innym nie pomagałem. Każdy na forum kto tu jest dłużej niż tydzień Ci to powtórzy.

To może czas zrobić komuś miejsce? Komuś z nową energią i z chęcią do zmian. Uważasz, że ludzie chcą mieć chama i prostaka za moderatora? Ja też byłam moderatorem, całe 8 miesięcy, bardziej z przymusu niż z chęci. Poszłam sobie bo nie miałam już ochoty ani cierpliwości. Wiem jak to wygląda "od kuchni" i że to ciężkie zajęcie zwłaszcza kiedy średnia wieku nie przekracza 13 lat. Ale to już od Was zależy jaki poziom zostanie na forum. Takim zachowaniem raczej szybko się niestety nic nie zmieni i do końca swojej przygody z SA będziecie czytać o gupikach w ciąży. Tylko wtedy nie marudźcie, że musicie się z takimi tematami użerać. Sami na to pracujecie nie podwyższając poziomu forum.

Jest paru moderatorów którzy mają doświadczenie w rozmnażaniu niektórych gatunków ryb, dlaczego nikt im nie zaproponował aby o tym napisali? Dlaczego sami moderaotrzy o tym nie chcą tu pisać? To jakieś tajne jest? Nie zależy Wam na wyższym poziomie forum? Proponuję się zastanowić po co tu jesteśmy. Po to aby tylko i wyłącznie poprawiać tematy i dawać ostrzeżenia? Nie ma tu naprawdę nic ciekawego do poczytania na dłużej. Może warto byłoby to zmienić? Kilka osób przeczyta takie "kompedium" j.w. i stwierdzi, że jednak nic nie zaproponuje bo nie warto, nikt go za to nie doceni.

 

Aha, istnieje tu na tym forum przeświadczenie, że moderator nie musi się znać na akwarystyce. Jest od tego aby "sprzątać". Jednak patrząc na inne fora, nie tylko o tematyce akwarystycznej i widząc tam pracę oraz wypowiedzi moderatorów uważam, że jednak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Odpowiedź jest zgoła odmienna:

 

Dostałem zgłoszenie, że ten temat został usunięty przypadkiem.

Włącznie z pytaniem czy dam radę go przywrócić.

 

Widzę, że nie musiałem się tym zajmować. Bo "zguba" się znalazła.

 

Reszty posta nie czytałem zbyt uważnie, przyznam się bez bicia. Nie lubię zbyt obszernych postów :P . Zresztą wiesz o tym :P

Więc się nie wypowiem.

 

Doczytam jutro resztę :P.

 

Dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszę pewnie odpowiedź, że autor nie miał wystarczającej wiedzy na ten temat.

Pewnie że miał, ale będę do usr...ej śmierci powtarzał. Nie ja pierwszy wywlokłem że zdjęcia to fałszywki, "a ja się znam na tym". ;)

Gdyby taki tekst się nie pojawił, nawet bym nie zwrócił uwagi na to.

Odpowiedź na cwaniactwo.

Pojawił się ktoś kto ma swoje osobiste doświadczenia i na starcie został cynicznie wyśmiany a temat został szybko zamknięty. Sami zaniżacie poziom na tym forum, nie dajecie się Mu rozwijać.

Jak to było ostatnio, cyberprzemoc? Temat został zamknięty po OT/epopei na temat moderatorów, rozumiem że na moim miejscu jeszcze byś wtedy to podkleiła? Rozumiem. ;)

Co w tym złego? Jeżeli uważacie, że to było za mało to należy o tym poinformować i temat zamknąć a nie robić sobie jaja.

Nie za mało, ale czekam aż w końcu załapiesz o co chodziło. Nie o wiedzę.

To może czas zrobić komuś miejsce? Komuś z nową energią i z chęcią do zmian. Uważasz, że ludzie chcą mieć chama i prostaka za moderatora?.

Cóż, wszystko co chciałem, odpisałem Ci na podobne pytanie na PW. Ja oficjalnie robię komuś miejsce, nie trzymam na siłę. Bynajmniej. Zarzucanie takich rzeczy akurat w mojej sytuacji jest przynajmniej nietaktem.

Nie ma tu naprawdę nic ciekawego do poczytania na dłużej. Może warto byłoby to zmienić?

 

Again. Naprawdę nic tutaj po sobie nie zostawiłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...