Skocz do zawartości

Pomocy! mieczyk!


seliga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdzielicie 3 po 3 i nic z tego nie wynika. To fota słaba to woda mętna... i co te posty wniosły do tematu?

 

Człowieku zacznij leczyć choroby które Ci podałem, zwłaszcza tę drugą. Leki na nią działają na kilka podobnych chorób tak że bierz się za robotę bo rybie na pewno nie zaszkodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho już widzę kogoś kto uważa się za najmądrzejszego ;p. Od ospy łuski nie odpadają. Nie szykuj się na pytania ile to będzie kosztowało i się nie leń bo tak jak wyżej "czas ucieka". Podano propozycje jak ci zależy to szukaj przyczyny i ją zwalczaj (po znalezieniu) i jak sobie poczytałam wcześniejsze strony to naprawdę szoook ludzka głupota nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc moim zdaniem, jest to pleśniawka, nie ma raczej innej opcji, chyba, że dasz wyraźne zdjęcie, które nas o tym przekona. Nastroszone łuski mogą być spowodowane stresem (przez złe warunki w akwarium, chorobą; pleśniawką), wrzodem wewnętrznym, złym pokarmem, opuchnięciem narządów wewnętrznych. Zacznij leczyć pleśniawkę, jeżeli masz inny odpowiedni dla niej zbiornik, a inne rybki są zdrowe to ją przenieś.

Raczej nie masz najlepszych warunków w tym akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho już widzę kogoś kto uważa się za najmądrzejszego ;p.

 

 

O kim mówisz? O mnie? Wiesz...jak czytam 90% postów w tym temacie to właśnie takie mam wrażenie.

 

 

ok biore sie za leczenie tej drugiej podanej przez nigera, nie wiem czy to pomoże, ale cóż

No właśnie weź się za leczenie bo coraz więcej głupich pomysłów się pojawia :)

 

 

Jaka puchlina wodna...przeczytajcie temat od początku ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...