Skocz do zawartości

Karmienie otoskow


ozyryss2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Kupilem 3 dni temu otoski i w ciagu tych 3 dni zjadly wsystkie glony i okrzemki i teraz jest czysciutko w akwa ale martwie sie bo teraz nie wiem co podawac do jedzenia moim otoskom, sprobowalem z salata ale nie sa wogule nia zaineteresowane moze sa jakies gotowe tabletki roslinne jak tak to napiszcie jakie bede dla nich najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=2&t=3530&p=33253&hilit=otoski#p33253

viewtopic.php?f=37&t=3145&p=29557&hilit=otoski#p29557

viewtopic.php?f=37&t=1619&st=0&sk=t&sd=a

viewtopic.php?f=37&t=448&st=0&sk=t&sd=a&start=10

viewtopic.php?f=37&t=1506&start=0

viewtopic.php?f=37&t=1363

W tych linkach znajdziesz rodzaje pożywienia i sposoby jego podawannia. Otoski jedza podobne warzywa co glonojady wiec dolaczam rowniez linki o zywieniu glonojadow. Poczytaj dobrze a wszystkiego sie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki NirwAniu przeczytalem wszytkie posty i zauwazylem ze nikt nie karmi swoich otoskow specjlanym pokarmem moje ani salaty ani ogórka nie chca jesc salaty wogule ogorek lezal 2 godziny i tylko na 1 s sie do niego przyssal ale chyba nie posmakowal mu i poplynal dalej szukalem na allegro pokarmow i znalazlem cos takiego czy to bylo by dobre dla otoskow :

http://www.allegro.pl/item546713141_tro ... jadow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze to byloby dobre ale prawdopodobnie inne ryby sie do tego przyczepia. Moze tez zabrudzic wode jak bedzie zalegac w akwarium. Moja dobra rada - umiesc jedzenie dla otoskow w spokojnym kącie akwarium na noc. W nocy ryby nie beda im przeszkadzac i beda mogly spokojne sprobowac jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo chętnie zjadają spiruline forte (tą 36%) zresztą inne ryby także. Ona jest w postaci granulatu...

a zaobserwowałem ciekawą rzecz...

W gdy karmie zbrojniki w nocy właśnie granulatem to mimo ciemności wszystkie się budzą i płyną w strone pokarmu... :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też mam Tropical Green Algae Wafers i moje prawdopodonie zjadly chociaż pewny nie jestem wrzucilem na noc to rano juz jej nie bylo obszukalem sie jej nigdzie nie ma czyli zostala zjedzona przez kogo ? mam nadzieje ze przez otoski bo ona zeruja w nocy chyba ze kiryski sie do niej dopadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...