Skocz do zawartości

60 l kiryski pytanie


smolki20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pandy są o połowę mniejsze niż np Pstre , Albinosy, Czarne.. więc spokojnie do 60l(mowa o standardowych akwariach..lub o większym dnie niż standardowe) się nadadzą..oczywiście w rozsądnej ilości...jak np 6-10 sztuk.

 

ECIK-GFC - odmiana Kirysków jest istotna, bo są i takie które nadają się do 25l.. no a dla niektórych oczywiście 80l to minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandy są o połowę mniejsze niż np Pstre , Albinosy, Czarne..

No nie wiem. Pandy dorastają do 6 cm, spiżowe do 7 cm. a pstre do 7,5 cm. Kirysek albinos to względna rzecz ponieważ jest albinos spiżowego, pstrego oraz Sterby. Sterby mogą osiągnąć aż 8 cm. więc to dalej nie jest połowa wielkości jaką by miała osiągnąć panda. Kiryski czarne to odmiana spiżowych. Panda zdaje się być mała bo hoduje się je w małych zbiornikach.

 

więc spokojnie do 60l(mowa o standardowych akwariach..lub o większym dnie niż standardowe) się nadadzą..oczywiście w rozsądnej ilości...jak np 6-10 sztuk.

Nad tym nie raz się zastanawiałem czy się nadają. Według mnie nie ale jak wszyscy polecają do 54l no to dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandy są o połowę mniejsze niż np Pstre , Albinosy, Czarne..

No nie wiem. Pandy dorastają do 6 cm, spiżowe do 7 cm. a pstre do 7,5 cm. Kirysek albinos to względna rzecz ponieważ jest albinos spiżowego, pstrego oraz Sterby. Sterby mogą osiągnąć aż 8 cm. więc to dalej nie jest połowa wielkości jaką by miała osiągnąć panda. Kiryski czarne to odmiana spiżowych. Panda zdaje się być mała bo hoduje się je w małych zbiornikach.

 

 

Według informacji na necie być może tak i jest z tymi wielkościami.. ja jednak mam u siebie i Kiryski Czarne i Albinosy i Pandy... odchowane w 300l wszystkie więc mam porównanie. Jak się patrzy na Pandy i inne to na prawdę, ogromna różnica. Nie mierzyłam ich..ale tak na oko to Panda ma połowę wielkości Kiryska Czarnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...