Skocz do zawartości

Dziwne pytanie....


Rekomendowane odpowiedzi

I po jakim czasie zrozumiałeś, że zdechła? :D

Brzanki zrozumiały to szybciej.

W zoologicznym widziałem skalara który też był oryginalny - pływał poziomo a nie pionowo. Nie wiem czemu później go tam nie widziałem.

Ja widziałem takiego alternatywnego dyska. Za 75zł. :D

Może ktoś go kupił ^^

Św. Piotr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos spania ryb, to mój bojownik śpi na górnej (plastikowej) powierzchni filtra wewnętrznego, czyli tej pod którą jest silniczek. A to miejsce to przecież źródło hałasu i wibracji (i chyba też jest cieplejsze od otoczenia). Mam tam zaledwie ze 2 cm miejsca do powierzchni, więc jak śpi, to mu kawałek grzbietu wystaje ponad wodę. Wciska się tam jak kot na piec. W ogóle strasznie kotopodobny ten bojownik, nawet goni po dnie i po ściankach plamkę lasera (normalnie przeznaczonego do zabawy z kotem).

 

P.S. Tym samym mój bojownik "napisał" ciąg dalszy do mojego pierwszego wątku na forum (viewtopic.php?f=8&t=34556&p=307590) - swoją drogą nie wiem dlaczego zablokowanego przez moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet goni po dnie i po ściankach plamkę lasera

 

Bylebyś nie świecił po oczach. I kotu i rybie.

swoją drogą nie wiem dlaczego zablokowanego przez moderatora.

Moderator ładnie Ci wyjaśnił to na końcu tematu. Temat o filtrze w dziale o filtracji to nie miejsce na ustalanie obsady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD rybki moga do cyrku trafic :P za slodziactwoi za zachowanie smieszne :) no do dobrego cyrku gdzie sie nie torturuje zwierzat (chyba takiego nie ma).mieliscie kiedys kiryska ktory tez z powierzchni wody jadl? ostatnio mi ise urodzily( wykluly) i ten jadl w zlobku z powierzhni.... nawet palca jak sie podlozylo pucowal :> mielisice tak? a wasze kiryski tez siegaja po powietrze? moje zawsze mnie pochlapia.. szczegolnie 1 ybka ...( kirysek spizowy pani.. grubiutka- Adesiunia :) )

duzo postow cos.. widze ze temat ciekawy xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...