Skocz do zawartości

30 L (Kostka) pytanie doczyczy obsady ...


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby była jasność sytuacji bojowniki jeśli już,to trzymamy w haremach czyli 1+2-3.W przypadku twojej kostki to tak realnie patrząc trochę "krótko" z litrami na taką ewentualność.Ja bym raczej nie ryzykowała.Pomijając to,podoba mi się wystrój twojego akwa.Lubię skromne aranżacje.Ta jest dla mnie wyjątkowo ciekawa i bardzo elegancka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczałem że jednak może być mało, miałem 75 l poprzednio i także bojki do tego 2 samice i widać było że potrzebują dużo miejsca do uciekania ;) W porządku ta opcja odpada moje kolejne pytanie jest czy jednak samego bojownika można trzymać ? czy raczej nie (dodam tylko że i tak mu jest lepiej niż w sklepowej kuli, brak słów jak widzę w rządku kule z bojkami :( ) bo jeżeli lepiej go w haremach trzymać to jakie jeszcze rybki mogły by być odpowiednie to takiego litrażu, słyszałem o razbory galaxy (nie wiem czy to poprawna nazwa) są najmniejsze, mógłbym je trzymać ? bo prócz kreweci chciałbym jakąś jakiś gatunek ryb w akwa.

 

Dzięki za pomoc ...

narazie skromnie ale akwarium już jest w czasie przebudowy :) dzięki

 

antyradar1 tutaj masz linka to mojego zestawu http://www.fosterandsmithaquatics.com/product/prod_display.cfm?pcatid=22517&cmpid=03csegb&ref=3312&subref=AA&CAWELAID=713759435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność sytuacji bojowniki jeśli już,to trzymamy w haremach czyli 1+2-3.W przypadku twojej kostki to tak realnie patrząc trochę "krótko" z litrami na taką ewentualność.Ja bym raczej nie ryzykowała.Pomijając to,podoba mi się wystrój twojego akwa.Lubię skromne aranżacje.Ta jest dla mnie wyjątkowo ciekawa i bardzo elegancka. :)

 

Bojowniki można trzymać pojedyńczo.Poniżej możesz wybrać co Ci się podoba.Na harem akwarium za małe.

viewtopic.php?f=39&t=19607&hilit=przyk%C5%82adowi+mieszka%C5%84cy+akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...