Jump to content

Pomysł


Recommended Posts

Witajcie, wpadłem dziś na dość nietypowy pomysł.

Zapewne większość z was wie co to Skype czy Ventrilo?

Chodzi mi o to aby stworzyć własny kanał, na którym moglibyśmy rozmawiać przez mikrofon, nie koniecznie tylko o akwarystyce, ale o różnych sprawach, tak jak na shoutboxie ;)

Ludzie z forum są wobec siebie przyjaźnie nastawieni, myślę że fajnie by było ze sobą porozmawiać, a nie tylko pisać.

Jeśli pomysł się nie spodoba to trudno, to tylko moja propozycja, czekam na wasze opinie.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem chat jest od gadaniny i nie tylko o akwarystyce jak ktoś zachodzi na forumowy chat to może się o tym przekonać :P Tylko powinien być temat abyśmy mogli się konkretnie umówić na konkretną godzinę aby było więcej osób na chacie bo często nie wielu tam zachodzi.

Link to comment
Share on other sites

To jest całkowicie rypnięty pomysł, może chat w wybrane dni byście chcieli ? Tak jest na jednym konkurencyjnym forum, czat jest tylko w poniedziałki i piątki po 20.00 bez sensu... czekaj cały tydzień a potem zapomnij wejść i lipa... Tak jak jest, jest wg mnie dobrze. Nie próbujcie zmieniać czegoś co już od dłuższego czasu jest oki. A myślisz, że jak się zejdzie 25 osób to się z kimś dogadasz ? Będzie taki sajgon jak na czaterii...

 

A ten kanał dodatkowo myślę , że jak najbardziej oki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie zaznaczyłem, że musimy rozmawiać o określonej porze, w określony dzień, na określony temat, to był jeden z pomysłów użytkownika, pierw chcę się dowiedzieć czy to w ogóle wypali.

Jeśli tak, to dopiero wtedy ustalimy szczegóły, według mnie lepiej by było, gdyby każdy mógł wejść kiedy chce i porozmawiać z osobą, która akurat będzie na ventrilo.

Pomysł z tym, że będziemy rozmawiać w jakiś tam dzień, o tej i o tej godzinie też można wykorzystać, ale tak jak mówiłem, na kanał będzie można wejść kiedy tylko się chce.

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się że sporo osób nie posiada mikrofonu, także chcę powiedzieć że naprawdę dobry model kupimy za 25 zł.

Oczywiście nie chcę nikogo zmuszać do takowego zakupu, po prostu informuję w jakich cenach stoi ten sprzęt;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...