Skocz do zawartości

[25]aktualizacja 25.12 str9


pytajnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak wiem że najlepiej robić wieczorem fotki, ale dostęp do aparatu mam tylko gdy nie ma jego właściciela czyli od 6 do 17 ;)

 

Jeżeli chodzi o rośliny to jeżeli mandy będzie miała jeszcze pod koniec czerwca eleocharis to kupię i zamienię z go sagitarią.

no i może jeszcze jakiś meszek choć mi się wydaje że będzie on się na tych badylach zlewał z gałęzatką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to wiele nie potrzebowałem do tej aranżacji.

filtr dostałem ok kolegi

grzałkę kupiłem.

baniak skleiłem.

kamienie z pola.

zwir 2kg kupiłem.

piasek 4kg z rzeki.

korzenie z pobliskiego torfowiska.

tapeta pomalowana kartka.

rośliny też za śmieszne pieniądze kupiłem.

a oświetlenie wykręciłem żarówkę z żyrandola ;)

wyszło mnie około 5dych.

Ci co mieszkają na wsi tak jak ja mają duże pole do popisu.

kilka spacerów do lasu i wszystko co potrzebne już jest.

 

więc naprawdę polecam każdemu takie małe akwarium.

dużo uciechy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ahoj ;)

Akwarium ma się dobrze.

Rotala daje radę. sagitaria też nawet już wypuściła kilka nowych pędów.

zwartka zaczęła żółknąc więc zacząłem podawać jej symfonię złotą i już wszystko ok. wypuszcza młode listki a starych już nie traci. Jeżeli chodzi o kształt rotali to chcę aby była tak jak na jednym zdjęciu zaznaczonym czerwoną linią.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj ;)

Akwarium ma się dobrze.

Rotala daje radę. sagitaria też nawet już wypuściła kilka nowych pędów.

zwartka zaczęła żółknąc więc zacząłem podawać jej symfonię złotą i już wszystko ok. wypuszcza młode listki a starych już nie traci. Jeżeli chodzi o kształt rotali to chcę aby była tak jak na jednym zdjęciu zaznaczonym czerwoną linią.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

nie wiem czemu nie ładują mi się te zdjęcia :/

 

akwarium ma bradzo ładną aranżację ... to ma być bw? jeśli nie to nie podoba mi się kolor światła ... wymień jak będziesz mógł :) bardzo ładne światło daje philips aquarelle... ja mam taki tani sposób na świetlówki, że kupuję oprawy meblowe na t5 (tu to pewnie wejdzie ta 8w) ~18zł + dobra świetlówka (aquarelle ~20zł). wydaje mi się, że to tanio wychodzi :) taką oprawę wypada tylko lekko "doszczelnić" silikonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu nie ładują mi się te zdjęcia :/

 

akwarium ma bradzo ładną aranżację ... to ma być bw? jeśli nie to nie podoba mi się kolor światła ... wymień jak będziesz mógł :) bardzo ładne światło daje philips aquarelle... ja mam taki tani sposób na świetlówki, że kupuję oprawy meblowe na t5 (tu to pewnie wejdzie ta 8w) ~18zł + dobra świetlówka (aquarelle ~20zł). wydaje mi się, że to tanio wychodzi :) taką oprawę wypada tylko lekko "doszczelnić" silikonem :)

kolor światła faktycznie żółty ale cóż. rośliny rosną glonów nie ma więc nie mam co narzekać, i póki co wymieniać nie będę dopiero gdy zacznie sprawiać kłopoty.

jeżeli tu by weszła świetlówka 8W to za mało potrzebuję około 15W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...