Skocz do zawartości

Akwarystyka słodkowodna czy morska?


łuska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijam sytuacje finansową, bo jednak akwarystyka morska jest droższa, ma wyższe wymagania niż słodkowodna. Która akwarystyka jest waszym marzeniem, wolicie morską czy słodkowodną? Ja mam akwarium słodkowodne, ale morskie są naprawde przepiękne i być moze jakbym miała więcej pieniędzy zrobiłabym sobie takie akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W obecnej sytuacji nie stać mnie na założenie i utrzymanie solniczki. Jednak abstrahując od kosztów to wydaje mi się, że słodkowodne ma jedną gigantyczną zaletę - przez tydzień (a nawet dłużej) można się nie zbliżać do zbiornika i nic złego się nie stanie. Bywa, że mam sporo czasu na dłubanie i dopieszczanie akwarium ale są okresy że zapierdzielam cały tydzień i po powrocie do domu tylko sypnę trochę płatków rybkom i jest ok. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że solniczka czegoś takiego by nie wybaczyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam teraz morskie (mam już sprzęt) , uznałem ,że po roku czytania mam podstawy do założenia i utrzymania solniczki na święta sobie fundnę skałę ; )

Najpierw zrób porządne słodkowodne. :P

Nie trzeba robić wypasionego słodkowodnego żeby mieć morskie, w morskim doświadczenia nabyte w słodkowodnej akwarystyce przeważnie się nie przydają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...