Skocz do zawartości

red cherry ile w 25l?


Rekomendowane odpowiedzi

właśnie cherry jest jedną z najłatwiej rozmnażajacych sie krewetek z tego co wiem. za to amano sa podobno ciężkie (właśnei ze wzgledy na ta słoną wodę. niektórzy przesalają inni mówią zeby w ogóle nie solić).

oj niewiele wie o krewetkach Kirysek (chyba powinieneś o nich poczytać zanim je u siebie wpuścisz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki,a co krewetki jedza najwiecej??slyszalem ze jedza mech jawajski to ja mam.

dobre :lol: ciekawe gdzie to słyszałeś

 

 

Pokarm

"Glony, pokarmy sztuczne zawierające spirulinę, pokarmy naturalne i sztuczne zawierające karotenoidy, cyklop, artemia. "Fire Red" jest wielką amatorką bananów ;) "

http://akwaria.pl/krewetki/neocaridina_ ... a_red.html

 

Możesz im dawać zwykłe płatki jak dla rybek albo kup shrimp sticks dla krewetek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aha no to chyba sie juz skrzyzowaly bo ja mam 3 red cherry samice kazda miala ikre jak je kupilem jednej zostala ikra 2 innym juz sie wylegly i mialy pusto w pod brzuchem,dzisiaj patrze a jedna z nich na plecach ma ona siodelko takie juz wieskze,a yellow mam jednego samca i samice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak długo je masz, ale myślę że ikra była jeszcze ze sklepu. więc może uda Ci się pierwsze potomstwo mieć "czystej krwi" (chyba że w sklepie też były w jednym akwarium), chociaż często bywa tak że z ikry przyniesionej ze sklepu nic się nie wylęga, co jest efektem zmian warunków jakie krewetki przeżywają.

to Twoje zwierzątka i zrobisz jak chcesz, ale może rozważ zamianę któregoś gatunku na inny, taki żeby nie mogły się krzyżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...