Skocz do zawartości

Gupik!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mój gupik od dłuższego czasu ma duży brzuszek słyszałam o plamce ciążowej tylko u niej nie jest to tak bardzo widoczne jak na niektórych zdjęciach gupików nawet wgl. nie jest widoczna może dlatego że ma pomarańczowy ogon. Wieczorem jak się tak bardziej przypatrzę ale czy możliwe że jest w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mój gupik od dłuższego czasu ma duży brzuszek słyszałam o plamce ciążowej tylko u niej nie jest to tak bardzo widoczne jak na niektórych zdjęciach gupików nawet wgl. nie jest widoczna może dlatego że ma pomarańczowy ogon. Wieczorem jak się tak bardziej przypatrzę ale czy możliwe że jest w ciąży.

Moja gupiczka też to miała , czy z brzucha wydobywa się jakaś ciecz ? Można przy tym zobaczyć płyn w brzuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze,ale nie widziałem jeszcze gupika i do tego samca aby był kotny---szok. :zamieszany:

Przecież na zdjęciach jest pokazany samiec gupika i jeszcze nie jest w pełni swojej krasy.Poczytajcie sobie o gupikach i pooglądajcie fotki samiczek jak wyglądają kotne---masakra. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...