Skocz do zawartości

Krewetkarium 20L


Maciek418
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

* Akwarium : 20L, proste

* Filtracja : Filtr kaskadowy HBL-301

* Oświetlenie : Moduł oświetleniowy Aquael 11W

* Ogrzewanie : Grzałka z termostatem Hailea

* Podłoże : Czarny żwirek

* Dekoracje : Korzeń, którego wogóle nie widać pod kępą mchu

* Inny sprzęt : Brak

* Parametry wody :Nie robiłem testów

* Nawożenie : Brak

* Flora :Rogatek, mech jawajski- Java Moss i coś, czego nazwy nie znam

* Fauna : Krewetki

* Opis zbiornika : Cóż tu opisywać? Nie nawożony, jedna wielka kępa mchu i rogatek. Krewetki chyba mają raj i czują się bezpiecznie, a akwarium cieszy oko. Sory za zacieki, ale akurat dzisiaj walczyłem z zielenicami na szybie i trochę mi się porozlewało. Zdjęcia amatorka, wogóle pierwszy raz robię zdjęcia tym aparatem, pobawiłem się trochę trybami zdjęć i to myślę, że widać.

To zdjęcie mi się najbardziej podoba, nie wiem czemu :>

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikahttp://i297.photobucket.com/albums/mm227/Maciek418/KREWETKI/DSC00110.jpghttp://i297.photobucket.com/albums/mm227/Maciek418/KREWETKI/DSC00108.jpghttp://i297.photobucket.com/albums/mm227/Maciek418/KREWETKI/DSC00107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super i krewetki na pewno są zadowolone bardziej niż piszący posty ;)

 

Mam jedno spostrzeżenie, Twoje krewetki są okropnie blade, najlepiej by było dodać im trochę nowej krwi, kilkanaście ładnie wybarwionych redek pomoże Ci odzyskać chociaż część uroku populacji w kolejnych pokoleniach. Jak będziesz swoje mnożył między sobą to będą coraz bledsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wam sie tak podoba w tym akwa wsadzona kupka mchu do wody i tyle ani dobrej aranżacji ani składu i tyle jakiś Kamyszek korzonek dodać to by jakoś wyglądało a tak pole zarośnięte trawą bardziej przypomina to chaszcze zrobił byś to w słoiku tak samo by pewnie wygladało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie spamujcie!

Jaris - nie sztuka coś komuś powiedzieć , bo to raczej kwestia gustu - jak innym się podoba to ich nie krytykuj ponieważ ty jesteś innego zdania...

 

Ps: Kupka mchu? Może wsadzić do akwarium to nie wyczyn , ale pomyśl jak On to przymocował. Jeśli to sama siatka utrzymuje mech , to niby jak rośnie on w różnych wysokściach i na innych poziomach od siebie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...