Jump to content

bomboszek

Użytkownik
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About bomboszek

 • Rank
  Małomówny
 1. bomboszek

  Krzyżowanie się.

  Nie ma krewetki, która się nazywa tylko babaulti, zawsze jest babaulzti z czymś, tak jak: Babaulti Stripes, Babaulti Black dwarf, Babaulti malaya. Krewetki, które się nazywają tylko "babaulti" to heteropoda - czyli ten sam gatunek co RC, Wp, Yellow - krzyżują się.
 2. bomboszek

  White Pearl vs. Red cherry

  W ogóle nie rozumiem tego co napisałeś.
 3. bomboszek

  White Pearl vs. Red cherry

  Przecież WP i RC to ten sam gatunek Każda krewetka jest wrażliwa na związki miedzi.
 4. Jeżeli mowa o tej "babaulti" http://lsat.com.pl/wp-content/uploads/2 ... lti_02.jpg To Cię uświadomię, że jest heteropoda czyli taki sam gat. jak RC więc jaki wniosek? Tylko potem nie oddawaj/sprzedawaj tych kundli jako RC, Yellow, czy tamta heteropoda.
 5. bomboszek

  Raid

  Na innym forum się z tym spotkałem, padła obsada krewetkowa.
 6. Labirynt fauna to horror?
 7. bomboszek

  Podłoże dla krewetek

  Ja teraz tylko polecam (chociaż sam nie mam) do krewetek karłowatych czarny piasek. Krewetki ładnie się na nim prezentują i jest obojętny.
 8. bomboszek

  Rozmnażanie bojownika

  Jest to ikra.
 9. bomboszek

  Ile krewetek

  Z amano bym zrezygnował i kupił za to Red Cherry z dwóch źródeł, z każdego po 5 sztuk.
 10. bomboszek

  Ile krewetek

  Wydaj parę złotych wiecej i kup 30l.
 11. Poza tym im wyższa temperatura tym krócej cieszysz się zwierzakami.
 12. To tak odpowiedzią na niskie temperatury. Może i będą żyły, ale naprawdę nie widzę potrzeby według mnie męczyć ich w tak niskiej temperaturze, nawet jeśli skoki temperatury w naturze są. Czytaj "Wiki" a daleko zajdziesz... Znam osobę, której krewetki dobrze się rozmnażają. MI również w temp. poniżej 20 stopni dobrze się mnożyły.
 13. U mnie żyły przy 17-18 stopniach, znam osobę która je hoduje przy 15. Trwała temperatura tylko pozbawia żyjątek odporności - selekcja naturalna.Skoki temperatury w naturze przecież są często - dzień/noc np.
 14. Przy krewetkach jest to zbędne (wolą chłodniejszą wodę), a myślisz że jak mają w naturze? Non stop te np. 25 stopni? Wahania temperatury zachecają je do rozmnażania chociażby...
×