Skocz do zawartości

bojownik + mieczyki + molinezje + ŻÓŁW ?


dager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem małe akwa, jakiś czas temu przesiadłem się na większe, aktualnie 40L, za jakiś czas dostanę 60-80L, ale to może za tydzień, a może za dwa miesiące, szkoda mi czekać.

 

W zbiorniku na razie brak roślin żywych, być może to istotne do mojego pytania.

 

Czy do bojownika mogę dołożyć mieczyki i molinezje czarne, czy jest coś "przeciw"? Mam na myśli tolerancje jednego gatunku na drugi.

Drugie pytanie, co gdybym chciał do całej ferajny wprowadzić małego żółwia wodnego? (po przystosowaniu warunków w akwarium) Czy nie będzie chciał mi szamać ryb? Bądź co bądź nie są to małe rybki, a glonojady dadzą rade ucieknąć w razie potrzeby. No i w drugą stronę, czy taki bojownik nie będzie molestował żółwia?

 

Patrzyłem conieco po forum, ale mało konkretnych informacji znalazłem, zatem będę wdzięczny za pomoc z Waszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do bojownika mogę dołożyć mieczyki i molinezje czarne, czy jest coś "przeciw"? Mam na myśli tolerancje jednego gatunku na drugi.

można byle nie za dużo ich bylo w tej 40-stce

 

Drugie pytanie, co gdybym chciał do całej ferajny wprowadzić małego żółwia wodnego? (po przystosowaniu warunków w akwarium) Czy nie będzie chciał mi szamać ryb? Bądź co bądź nie są to małe rybki, a glonojady dadzą rade ucieknąć w razie potrzeby.

nie można- żółwia trzymaj osobno.

 

No i w drugą stronę, czy taki bojownik nie będzie molestował żółwia?

nie załamuj mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akwarium musisz mieć rośliny żywe. do 40 litrów nie wpuszczaj ryb które napisałeś w poście. Za małe masz akwarium. Żółwia to sobie całkiem odpuść z takiego akwarium. Najpierw poczytaj sobie o rybkach i żółwiach-wnioski które Ci się nasuną to takie że nie pogodzisz tego jeśli chcesz mieć dobre warunki dla ryb i żółwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...