Jump to content
Evelyn

Nasze inne zwierzeta.

Recommended Posts

Ja  z kolei mam w domu świnkę morską jak na razie, jutro wybieram się po Huskyego do mojej przyjaciółki, bo ma małe. Poza tym mam kilka kotów. Generalnie lubię zwierzęta.

Ja kocham zwierzęta bo pochodzę ze wsi. Tutaj w mieście mam tylko rybki w akwarium. Ale jak jadę do rodziców to aż uciecha patrzeć na wszystkie zwierzątka. Zabawa z Azorem  na pierwszym miejscu.

Wychowałem się na wsi, więc szacunek i miłość do zwierząt mam niesamowitą. Teraz, gdy mieszkam w mieście mogę sobie jedynie pozwolić na rybki w akwarium no i kociaka :) Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy lubią psy, albo koty. Ja chyba należę do tej drugiej grupy :)

Dwuletni Jerry-owczarek niemiecki długowłosy

421827_132148096960149_550180610_n.jpgPo zdjęciu może nie widać, ale kawał psa z niego- 45kg masy bez grama tłuszczu. On jest po prostu DUŻY;)

• Like 1

Przepiękny jest ten twój owczarek, ja mam bardzo podobnego znaleźliśmy go dwa lata temu w lesie przywiązanego do drzewa w dodatku był w ciąży, głupota ludzka nie zna granic, strasznie polubiła się z moimi dwoma pozostałymi psami

Ja poza rybkami akwariowymi ma jeszcze dwa koty i trzy psy, są to towarzysze moich podróży i wycieczek, dzięki nim, miło spędzam czas i nie są zwykłymi zwierzętami a przyjaciółmi.

Ja mam papużkę falistą, już drugą. Pierwsza była spokojniejsza i potulniejsza, ale też mniej towarzyska. Druga za to ma ADHD, nie potrafi usiedzieć w miejscu, ciągle skrzeczy i świruje na huśtawce i w przeciwieństwie do poprzedniej chętnie się przytula. 

Ja mam oprócz rybek niesfornego psa rasy Jack Russell terrier, a wabi się Tofik i jest kozak nad kozaki :-)

zapaty3u.jpg

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Edited by krzysiachek21

Ja miałam jamnika szorstkowłosego ale musiałam go oddać znajomym z powodu bardzo silnej reakcji alergicznej u mojej córeczki i dlatego kupilismy akwarium, bo rybki nie uczulają,

A to mój drogi pupil

Nokia Lumia 520 + Tapatalk

post-9865-1401262870,57_thumb.jpg

A oto moja Chromka :)post-18737-1401275992,45_thumb.jpg

Wysyłane z mojego ZTE-BLADE za pomocą Tapatalk 2

Psalmopoeus reduncus L6, mam nadzieje że wyrośnie samica. :D

28lfj2w.jpg

• Like 1

Podobają mi się pajęczaki, ale jakbym miał coś takiego w domu to bym nie usnął:)

A tutaj mój gekon, który okazał się samicą i jest już trochę większy niż na zdjęciu.

Na razie nie ma imienia, jak ktoś ma ciekawe pomysły może napisać na PW. :)

m7qaoo.jpg

Palczasty czy Murowy?

Ładnie trzyma się na palcu:) Mój Lampart to by tylko chodził :P Co do królika to nie przepadam chodź są ladne:) Szczególnie klapoucha, baranki czy jak je tam zwał.

Wysłane z Lenovo IdeaTab A3000-H 3G za pomocą Tapatalk

To ja też się pochwalę moim pupilem :) Moja kotka , która będzie miała już około 2 latek ;)

Taki widok mam codziennie rano :)

984e7c2f0b1a92a8med.jpg

post-18737-1404164259,05_thumb.jpg

Moja chromka już L2 :)

A tu wylinka:

post-18737-1404164334,14_thumb.jpgpost-18737-1404164370,04_thumb.jpg

A to mojego brata:post-18737-1404164404,66_thumb.jpgpost-18737-1404164413,09_thumb.jpg L. Parahybana 4 DC.

Czemu liniała na waciku? :P

Ja mam Kota Kulka i yorka Megi. Koło domu są gniazda jaskółek, więc jak "coś" wypadnie to chętnie się zajmę.

post-19956-0-04824300-1404226451_thumb.jpg