Jump to content

Ryby przydenne do małego akwarium?

Migdek
 Share

Recommended Posts

Jakie ryby przydenne proponujecie do akwarium ok. 10 litrów? Kolega chce założyć takie akwarium i chce kilka rybek przydennych i żadnych innych, bo nie planuje na dana chwilę robić większego akwarium. Co poza kiryskami? W akwarystycznym jeszcze są piskorki, ale one raczej nie wchodzą wg mnie w rachubę, ponieważ rosną do 13 cm... No nie wiem. Co proponujecie?

Taaa..Tylko skąd je tu wytrzasnąć.. :roll: Nigdzie blisko nie ma a przecież nie będzie ich targać nie wiadomo ile kilometrów w jakimś woreczku :evil: Gdzieś w okolicach sztumu,nikt nie wie gdzie są krewetki..? A jak nie to innych wyjść nie ma..? No kurcze cokolwiek.. (bo jak nie to zmuszę żeby hodował dla mnie mech :D )

Ewentualnie ryby typu okończyk moczarowy albo drobniczka jednodniówka...Rosną do 3 cm około.. Jak je znajdę, to wtedy te zaproponuję. No chyba, że wcześniej znajdę krewetki, to będzie coś nowego..

Nie będę specjalnie do warszawy jechać po 2 rybki... :roll: A niech walnie tam z 2 zbroniki, 5 bojowników i 20 neonków :D będą się tulić jak będzie im zimno :D Jeszcze trochę to wezmę jakieś szyby i zrobię mu normalne akwarium.. :roll:

O..Akurat jutro będę i w sztumie i w elblągu, to jak będzie czas, to zajdę do zoologicznych i zobaczę..Gorzej będzie jak nic nie znajdę.. Wtedy standard będzie..Kirysy. No ale co z otoskami?

No właśnie dużo ich ma nie być, jakieś 3-4..No chyba, że będą miniaturki to z 5.. Ale to nie moja akwarium, tylko kolegi.. Ja z takim pudełkiem nie chce mieć nic spólnego, tylko o rady proszę ;)

ja rok temu kupiłam 6 mini kirysków w bielsku-biała w tesco tam sklep prowadzi ichtiolog

doskonałe warunki tam mają zero ryb chorych trudniej z transportem musze 45min jechać do domu jestem tam moze raz na rok

Share

• Create New...