Skocz do zawartości

[525l]Black River - Yorki


yorki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SkanDaL - no ale już wylądowały liście w baniaczku ;)

karolcia10024 - jaki końcowy :D Baniaczek stale ewoluuje. Sam się temu dziwię bo przecież BW zawsze wydawało mi się nudne i cały czas takie samo.

mordimer - dzięki ;)

 

Kilka cyków jak baniaczek wygląda w całości. Brakuje mi tylko "tła" na rośliny nad szkiełkiem, ale to kwestia czasu - czyt. remont w pokoju więc zamontuję jakieś czarne podświetlane płyty ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A teraz rozwiązanie zagadki. Dlaczego jest tak ciemno w akwarium.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I skromnie przy jednej lampie(czyli tak jak zazwyczaj funkcjonuje baniak - szkoda prądu ;) )

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak oglądam zdjęcie z tego akwarium i patrze na moje, ostatnio z wiecznymi problemami to mam kompleksy i mnie ku... trafia ;). Nawet moja dziewczyna, która uważa, że akwaria BW to kompletna pomyłka patrząc na te zdjęcia nie bardzo wiedziało co ma powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kurde no piękne akwarium oświetlasz tylko tymi dwoma " halogenami " ? Co do ryb to piękne paletki zawsze marzyłem żeby założyć akwarium z nimi ale niestety nie bardzo jest miejsce na ten litraż i kaska ale może się to zmieni i nareszcie spełnię marzenia :D Akwarium fajne i ta roślina na górze fajnie się wije i daje klimat jak z wycinka rzeki :) akwarium 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby od Kinga(wystawia się też na allegro). Altumy jak dla mnie po 90, a Peru po 30zł. Do tego mogłem sobie powybrzydzać - ma się te przywileje ;)

 

Zapomniałem(chyba) dodać, że w akwarium w końcu zamieszkały dodatkowe kirysy sterbe :D

Dołączona grafika

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.... Ale nie, nie moja! Zdjęcie tak kijowej jakości bo robione telefonem, gdyż braciszek zabrał aparat ;)

 

No i maluchy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

EDIT:

Jest wstępna decyzja o sprzedaży dysków i powrocie do altumów w 100%. Tylko to pewnie z rok mi zajmie bo w tym już młodych nie będzie ;)

 

Póki co moja ulubiona samica. Co jak co, ale z niej to jestem dumny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I mała walka ze "Zdzirą" - Zdzira bo wpierniczyła się między ww. samicę i jej partnera

(brzmi to jak telenowela :D )

Dołączona grafika

http://img109.imageshack.us/img109/9397/1084m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...