Skocz do zawartości

Właściwe podłoże w akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

Będę robił w najbliższym czasie reset zbiornika i chciałem zapytać jak najlepiej dobrać podłoże w akwarium. Czy zainwestować w podłoże ze sklepu np JBL MANADO i AQUABASIS. czy lepiej zwykłą ziemie domiczkową i piach/żwir? W jakich proporcjach to klaść? CO2 i nawóz w płynie to oczywistość? Czy warto też kupować dodatki do wody które wiążą metale ciężkie i wspomagają florę bakteryjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny moderatorze zamknąłeś mój temat, kazałeś pisać pytania w odpowiednim dziale.

 

To napisałam w dziale o gupikach a ty mi każesz załozyć odrębny temat!! Jak każdy będzie zakładał nowe tematy to zrobi się syf.

 

Weź się zastanów o co ci chodzi człowieku

 

Jakoś nikt nie raczył mi odpisać w temacie o podłożu do akwa.

 

Myślisz że masz władze i możesz zamykać bez powodu czyjeś tematy i przyznawać jakieś żałosne ostrzeżenia?

 

Sam jesteś żałosny a to forumm nie jest przyjazne dla początkujących.

 

A teraz możesz mnie zbanować, i usunąć mój profil bo wszem i wobec oświadczam, że opuszczam to denne forum

 

 

Nie panujesz nad tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny moderatorze zamknąłeś mój temat, kazałeś pisać pytania w odpowiednim dziale.

 

To napisałam w dziale o gupikach a ty mi każesz załozyć odrębny temat!! Jak każdy będzie zakładał nowe tematy to zrobi się syf.

 

Weź się zastanów o co ci chodzi człowieku

 

Jakoś nikt nie raczył mi odpisać w temacie o podłożu do akwa.

 

Myślisz że masz władze i możesz zamykać bez powodu czyjeś tematy i przyznawać jakieś żałosne ostrzeżenia?

 

Sam jesteś żałosny a to forumm nie jest przyjazne dla początkujących.

 

A teraz możesz mnie zbanować, i usunąć mój profil bo wszem i wobec oświadczam, że opuszczam to denne forum

 

 

Nie panujesz nad tym forum

Ale do kogo Ty pijesz? :zamieszany: Weź sobie persen i popij herbatką bo Ty nad sobą nie panujesz chyba lekko....

 

No to teraz na poważnie. Za pisanie postów w nieodpowiednim temacie? dziale? nie wiem jak to nazwać bo to raczej do żadnego działu nie pasuje iiiiiiiiiiiiiiiii za obrażanie mod-a dostajesz 2 ostrzeżenia i bilet w jedną stronę tak jak sobie życzysz.

PS: powodzenia w hodowli gupików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To napisałam w dziale o gupikach a ty mi każesz załozyć odrębny temat!! Jak każdy będzie zakładał nowe tematy to zrobi się syf.

 

 

Tylko, że mając osobny temat użytkownicy skupiają się na konkretnym problemie jednej osoby. Jeżeli będziemy pisać w tym samym wszyscy to za chwile nikt nie będzie wiedział komu odpowiada.

 

Jakoś nikt nie raczył mi odpisać w temacie o podłożu do akwa.

 

Nie widziałem tego tematu, ale raczej nie sądzę aby ktoś z moderatorów przymuszał użytkowników do wpisywania się w czyimś temacie. Więc nie wiem czemu masz z tym problem.

 

Myślisz że masz władze i możesz zamykać bez powodu czyjeś tematy i przyznawać jakieś żałosne ostrzeżenia?

 

2. Każdy użytkownik ma prawo odwołać się od decyzji moderatora do administratora forum poprzez kontakt PW. W sytuacji takiej trzeba dokładnie przedstawić swój problem.

3. Administratorzy i Moderatorzy Forum nie są od tego, aby uprzykrzać ludziom życie, tylko od utrzymywania porządku i wysokiego poziomu merytorycznego treści zawartych na Forum.

 

A teraz możesz mnie zbanować, i usunąć mój profil

 

Nie banujemy i nie usuwamy kont na życzenie.

 

wszem i wobec oświadczam, że opuszczam to denne forum

 

Paa. Sorka, ale czytałem takie coś już zbyt wiele razy i mnie to nie rusza ;)

 

Nie panujesz nad tym forum

Ja jestem odmiennego zdania, no ale każdy ma prawo do wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...