Skocz do zawartości

[60L] Bojowniki * NOWE ZDJ *


Durzo Blint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę wam przedstawić moje nowe akwarium :) Poprzednie spotkał ciężki los i mam nadzieję że temu nic się nie stanie :)

Będę aktualizował temat. Jutro dodam zdjęcie zalanego w pełni zbiornika :)

:arrow: Litraż - 60 Litrów

:arrow: Typ akwarium - Profilowane

:arrow: Filtr - HJ-311B

:arrow: Grzałka - AT-180

:arrow: Flora - 5x Anubias, 1x Kryptokoryna

:arrow: Fauna

:arrow: 2 bojowniki ( samiec i samiczka )

:arrow: 8 Neonków Inessa

:arrow: 2 Kiryski Spiżowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. no rozumiem. a ryby będą robiły za ptaki? A chmurki zrób z wgłębki :D . Szybko znudzi Ci się taka aranżacja. Spróbuj coś bardziej naturalnie wykombinować. Daj jakieś wysokie rośliny. kokos i korzeń zamiast statku. Kolega kiedyś podobnie jak ty bawił się w statki i zamki. na początku wydał kupę kasy na ceramiczne ozdoby a potem nie wiedział co z tym zrobić, bo ani to nie wyglądało ani nie spełniało to żadnych pożytecznych funkcji.

 

________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 40 zł? ale za sztukę czy za kilogram? Bo jak za kilogram to Cię do Twojego akwarium drogo nie wyniesie.

Drewno jak dobrze spreparowane nie będzie pleśnieć. Kiedyś miałem drewno z lasu które preparowałem sam i jeden kawałek prosto z rzeki. z tym z rzeki nic nie robiłem-od razu włożyłem do akwarium i nic nie pleśniało, ryby nie zdychały. ryby będą się raczej lepiej czuły przy drewnie niż przy tym OKRĘCIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz zobacze jak bedzie z pieniedzmi bo chce 10 neonkow kupic

I może frytki do tego? :zamieszany: Nie kupuj Neonów bo na taką obsadę masz za małe akwa. Akwarium sztuczne, zero naturalności. Popatrz na naturalne siedliska Bojowników i poszukaj tam kolorowych kamieni i zatopionych przez piratów statków :D Raczej nie znajdziesz nic takiego w ich naturalnym środowisku.

Tak jak pisali przedmówcy, korzeń zamiast tego Titanica, mech, więcej roślin. Musisz zrobić dla Bojowników taki lekki busz bo się zaganiają na smierć jak będą się widzieć non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież standardowe 60l jest odpowiednie na Innesy i zielone. :zamieszany: Za niedługo 100l będzie za małe.

60L to jest tylko wyliczenie wymiarów. Do tego podłoże, dekoracje i już litry uciekają. Ja sobie ławicy ryb w poniżej 60L nie wyobrażam :zamieszany: . Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...