Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich mam na imię Robert lat 21 akwarium mam w domu od komuni ,moje pierwsze 25l z bojownikiem później były różne większe ostatnio udało mi się założyć morskie 120l w przyszłości plany na zmianę na coś koło 240-280l + sump, z słodkowodnych to posiadam aktualnie 200l z 5 paletkami i już zakupione nowe akwarium 300l które mam nadzieje,że będzie wspaniałym holendrem z pomocą tutejszych forumowiczów.

                                                                           Pozdrawiam :icon_e_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, trochę późno "wysznupałam" ten temat, no ale cóż, oczy mam podwójne (okulary, hehe) i w gruncie rzeczy "lepiej późno, niż wcale" :D

Nazywam się Sandra, mój nick to sandi708. Pochodzę z Górnego Śląska, obecnie rezyduję w Rudzie Śląskiej. Wiek - 23 lata, czyli jeszcze nie jestem taka stara, chociaż jak wiadomo - baba zawsze wynajdzie w sobie coś "starego"  ;)

Zainteresowania:

- akwarystyka
- stomatologia
- biologia

Zawód - higienistka stomatologiczna.

Zakochana bez reszty jestem w gupikach pawie oczko ;)

Pozdrawiam serdecznie ;)

Edytowane przez sandi708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum, to bardzo ciekawe miejsce, znalazłam tu wiele ciekawych informacji , zawsze można zwrócić się po poradę do doświadczonych hodowców,mam na imię Martyna , akwarium dostałam od męża w prezencie imieninowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Darek,

wróciłem do akwarystyki po wieloletniej przerwie, miesiąc temu założyłem zbiornik ogólny ok. 180 l.

Jestem z Grójca.

Oprócz akwarium interesuję się komputerami i wędkarstwem.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Szukałem, szukałem i znalazłem. Przywitalnia.

Serdecznie witam wszystkich bywalców forum superakwarium. Dzień dobry cześć, witam i hello.

Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum w poszukiwaniu informacji i bardzo przypadło mi do gustu.

Postanowiłem uczestniczyć w tym forumowym życiu i o to jestem :)

Mam nadzieje że znajde tu pomoc w swoich początkach z rybkami.

 

Nie znalazłem tematu gdzie mógł bym napisać troche o swoim akwarium wiec napisze tutaj. Jeśli jest lepsze miejsce prosze o info to przekopiuje :)

 

Akwarystyką moża by powiedzieć zajmuje sie od nastolatka, wtedy to miałem małe akwarium z gupikami i gatunkami mało wymagającymi jednak co nieco liznołem tematu a że intreresowało mnie to, to i pare książek poczatkującego akwarysty przeczytałem.

Aktualnie po ok 10 letniej przerwie od ok 3-4 miesięcy postanowiłem wrócić do hobby jednak torche bardziej profesjonalnie. I tak weszłem w posiadanie 54l akwarium w którym hoduje pielęgniczki ramireza, małe stadko neonów i coś przydennego.

Roślin też jest sporo ale z powodu łacińskich nazw nie bardzo wiem co mam :P

Informacje o akwa będe uzupełniał wraz z nowymi problemami i tematami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...