Skocz do zawartości

Gdzie znajdę pielęgniczki ramireza we Wrocławiu?


mei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam sklepu we wrocku gdzie będą zdrowe ramirezki. W moich sklepach, w których przeważnie się zaopatruję, niestety nie ma wcale :( Zastanawiam się nad kupnem ich do nowego baniaka ale chciałabym najpierw zobaczyć jak się zachowują i czy są faktycznie takie piękne jak na zdjęciach w necie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie jest fajny sklep we Wrocławiu ale ramirezki w sklepach nie są takie piękne bo:

1. Są małe

2. Są niespokojne

3. Nie mają odpowiednich warunków przez co nie są szczęśliwe i mają mniej kolorów

4. Mogą być innej 'wersji' kolorystycznej...

ale jak się je kupi, a one dorosną to na pewno będą piękne ;)

ogólnie są spokojnymi i towarzyskimi rybkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, szukam sklepu we wrocku gdzie będą zdrowe ramirezki. W moich sklepach, w których przeważnie się zaopatruję, niestety nie ma wcale :( Zastanawiam się nad kupnem ich do nowego baniaka ale chciałabym najpierw zobaczyć jak się zachowują i czy są faktycznie takie piękne jak na zdjęciach w necie ;)

Ramirezki są super zwłaszcza jak nie są w ubarwieniu stresowym (w sklepie) ładne ramirezki widziałem w sklepie zoologicznym kakadu to jest koło Centrum handlowego Korona :) ale nie wiem czy są tam nadal ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kup jakieś na allegro, no chyba że chcesz na żywo, jeżeli nie ma odbioru osobistego.

Mają tam duży wybór, asle lepiej kupić osobistym jak ci zależy na ładym (baardzo ładnym) kolorze, to będziesz mógł się zdecydować. Oczywiście ma pare minusów, bo lepij jest kupić w sklepie, niż od nie wiadomo kogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...