Skocz do zawartości

[112l] ogólne - "Era prętników" akt. str. 12


mandy29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak do świąt nikt ich nie weźmie to idą na patelnie :twisted: Żartuję... Ale mam nerw, że je kupiłam. Wszyscy krzyczą oddaj je, a nikt nie chce ich wziąć... Muszę spytać w sklepie. Tam będą miały na pewno gorzej a potem ktoś je kupi do 50l i taki będzie finał ehh...

 

Mam jeszcze jeden dylemat. Czy zasiedlić akwarium krewetkami? Bo redki i babaulti się mi rozmnożyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak najpierw to krzyczeli o czarny brystol a teraz się nie podoba :twisted: Żartuję. Zaczynam rozważać powrót do żółtej ściany...

 

Obsada w trakcie zmian o czym już setny raz piszę. Wreszcie znalazł się amator na skalary. Jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu będą razborki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak dla spokojności: aktualizacja czyli co zmieniłam myślę, że na plus i co jeszcze zmienię.

 

Filtr: HW-302

 

Obsada (nad którą jeszcze pracuje):

1+2 bojownik

10 razbora klinowa

2 otosy (jak tylko gdzieś spotkam dokupię 4)

1 mieczyk samiec + 4 szt. podrośniętego narybku. Jak jeszcze trochę urośnie wyjedzie cała piątka

2 skalary, które już w weekend jadą do nowego domku

 

Zdjęcie jak zwykle niewyraźne i ciemne... ach te głupie cyfrówki :evil:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam przedstawić moje najnowsze nabytki:

 

Kamelia

Dołączona grafika

 

Kornelia

Dołączona grafika

 

Trochę jeszcze są agresywne i to tylko wobec siebie, ale pewnie to minie. Mumat nawet raczył wyjść z groty, żeby obejrzeć nowe panienki i częściej teraz przebywa poza skałą... Może coś będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...