Skocz do zawartości

Moje nowe 120l aktualne zdj. str. 2


psuju
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wreszcie duży zbiornik tylko jeszcze nie wiem co do niego wpuścić :D może jakieś pomysły od Was . Może mi ktoś polecić jakiś nawóz dla roślin najlepiej w płynie bo na razie jak widać roślinki są malutkie , akwarium zalane dopiero wczoraj więc jeszcze mam czas żeby zastanowić co do rybek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiś nawóz dla roślin najlepiej w płynie

Ja stosuje tetra planta min i jest ok. Co do zbiornika to wywal te ceramike i kolorowy żwirek są paskudne (ale to tylko moje zdanie rób co uważasz)
Właśnie tak myślę żeby zmienić ten żwir na prawdziwy z jakiegoś jeziorka i może kilka większych kamieni . Muszę pooglądać jakieś zdjęcia bo to moje pierwsze takie akwarium .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak nie jestem zwolennikiem fototapet to uważam, że ta z 1 strony jest całkiem udana...Tworzy wrażenie głębii. Moim zdaniem jeśli będzie bardziej zakryte to efekt może być jeszcze lepszy...Sprawdź. Pokombinuj z umiejscowieniem go trochę wyżej...Wydaje mi się, że może być ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką obsadę planujesz?

obsady jeszcze nie mam , chodz mam w malutkim akwarium ikrę danio pręgowanego i może jak coś z tego wyjdzie wszystkie te maluchy wpuszczę do tego akwarium ale zobaczymy mam jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji , może jakieś propozycje tylko nie skalary wiem , że to akwarium bardzo się nadaje bo jest wysokie , może neony tylko ile i z kim jeszcze .

 

Jak nie jestem zwolennikiem fototapet to uważam, że ta z 1 strony jest całkiem udana...Tworzy wrażenie głębii. Moim zdaniem jeśli będzie bardziej zakryte to efekt może być jeszcze lepszy...Sprawdź. Pokombinuj z umiejscowieniem go trochę wyżej...Wydaje mi się, że może być ciekawie...

 

i tak też zrobię jak mi pięknie zarośnie i dodam korzonek możejej tak nie będzie widać pokombinuje trochę. Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...