Skocz do zawartości

Kotnik str.3


Co-2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje pierwsze krewetkarium było niewypałem teraz czas na 2 to tak

:arrow: Oświetlenie: już jest 18W barwa 2700K

:arrow: Filtracja: kaskada HBL301 (gąbka, kamienie te z bakteriami z dużego )

:arrow: Ogrzewanie: 15v

:arrow: Wystrój: korzeń

:arrow: Roślinność: gałęzatka, kabomba, Sitowie drobne(w drodze), wgłębka, mech trawian moss

:arrow: Woda : z ogólnego

dobra pare fotek 03.11.10

Dołączona grafika

Dołączona grafika

dodam więcej w tą niedziele roślinki przyjdą i woda się ustoi oraz będzie bojek :)

04.11.10

tak będzie wyglądać z sitowiem tylko bardziej naturalnie ;)Dołączona grafika

Dołączona grafika

05.11.10

Dołączona grafika

Dołączona grafika

18.11.10 Pare zmian jest więcej mchu i kamyk.Będę na giełdzie to dokupię roślin najchętniej christmas moss

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodałem mech 22.11.10

Dołączona grafika

Bojek zdechł zostawiłem samice i 4 RC samica żeby zwalczyła wypławki . Świetlówka zmieniona jeszcze zamierzam na tył dać diody.

Dołączona grafika

proszę o komentarze/oceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie ów korzeń i coś z tego będzie ;). Co do paproci z tego co widzę masz mało podłoża (chyba widzę tam bazalt o dość grubej granulacji) jeśli rzeczywiście masz mało podłoża to będziesz mieć problemy z parocią, zacznie po prostu wypływać. Co do gałęzatki proponował bym ją rozciąć i postawić mały dywan ( przyszłe krewetki na pewno by się ucieszyły) i jeszcze świetlówka, ja osobiście bym proponował coś w barwie Daylight (wg. mnie krewetkaria ładnie się wtedy prezentują)

Co do pływających roślin to bym się ich nie bał (tylko kontrolował) jeśli jest świeży baniak to ładnie będą wyciągać szkodliwe związki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:arrow: Filtracja: na brzęczyk :( (jak odłożę to kupie normalny wew)

 

Ja nie wiem po co ta smutna mina, filtry na brzęczyk są naprawdę dobrymi filtrami.

Akwarium nie wyglada jeszcze ciekawie, ale spokojnie, moim komentarzem nie musisz się przejmować.

Sam mam brzydkie akwarium z roślinkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze od korzenia dałem baniakowi tydzień dojrzewania zanim wpuściłem rybki, a poza tym woda jest z głównego, wole do nie pokazywać jeszcze się wstydzę go :| Jakieś roślinki polecacie ?

Dobra kupiłem jeszcze jedną paproć (bardzo dużaa) i patyk z christmas moss . tylko mi się musi rozrosnąć to jeszcze na kamień przywiąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...