Skocz do zawartości

[20l] - miks krewetkowy


Nemoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 wymiary-25x25x30 Shrimp set 20L

 

2 filtracja-Filtr wewnętrzny Aquael PAt mini

 

3 oświetlenie-Lampka 11W swietlowki kompaktowe naswietlanie 4 h

 

4 ogrzewanie-brak

 

5 podłoze- Shrip Soil, ciut ciut piasku kwarcowego

 

6 dekoracje- korzeń ,kawałki korzeni, kamień, kawałek kokosa

 

7 inny sprzet - , termometr

 

8 parametry wody (pH 6,3 , Kh 3 , Gh >14 , NO3 0 , , NO2 0), temperatura 20 C.

 

9 nawozenie : nic

 

10 flora - mały heniek (szczepka), mchy christmass moss, willow moss , duży heniek?, moczarka, rogatek, , pelia na kokosie , eleocharis,

 

11 fauna - 4 micro gupiki endlerki, 5 krewetki red cherry, 1 orange, 2 babaulti, 2 red nose, 2 crystal red, 6 bystrzyki amandy

 

Akwarium załozone 03.09. 2010 wlana woda z 10l krewetkarium plus wkłady z tamtego filtra dodane wewnątrz do filtra nowego i dolane 10 l odstanej tygodniowej kranówy.

 

wyszło jak wyszło może jak rozrośnie się będzie lepiej ale ja lubię na nie patrzyć.....Smiley

tak wygląda po miesiącu od założenia....

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium przyzwoite, ale nie przemawia do mnie.

 

Obsada

4 micro gupiki endlerki, 5 krewetki red cherry, 1 orange, 2 babaulti, 2 red nose, 2 crystal red, 6 bystrzyki amandy

Przy

25x25x30 Shrimp set 20L

nie dałbym więcej niż właśnie 4 gupiki endlera, nawet dla nich baniak jest trochę przykrótki, ale niech już będą. Amandy na pewno do oddania, a co do krewetek - skup się na jednym gatunku i skompletuj stado 4-5szt, nie mniej, nie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tu również mała aktualka...

zapomniałem o krewetkarium i przez 3 tygodnie bez wymiany wody troszkę się zazieleniło, więc wczoraj czyszczenie, podmiana, przycinanie i tak wyszło....

p.s. roślinki jakoś słabiej już rosną w tym podłożu chyba, "wypłowiało" :), zacznę dodawać profito 1ml i easy carbo 0,5 ml co wy na to?? roślinki pójdą w górę???

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsada delikatnie się zmienia.gupiki zawsze daję kilka sztuk narybku do podrośniecia i oddaję innym akwarystom, krewetki orange padły mi po jakimś czasie,cr są 2-tak jak było,długonose-2,za to rc i babaluti mnożą się i nie wiem ile ich jest,część wsadzam do 112l,część oddaję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...