Skocz do zawartości

co to takiego ????


sacred_mode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jachaja5 --> Z tego, co czytałem to wypławek chowa się w mało widoczne miejsca a to coś ostentacyjnie pełza po szybie

 

ArcySko --> jak do tej pory to jedyne zdjęcie, jakie mam i pozbyłem się tych larw mechanicznie i teoretycznie usunąłem ukryte zwłoki, które się rozkładały, może to przez nie te larwy się pojawiły.

 

Podejrzewam, że jakiś procent pozostał przy życiu, bo usuwanie mechaniczne jest niedoskonałe, więc jeśli uda się rozpoznać, jakiego stworzenia są to larwy to może i odpowiednia chemia się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek001 --> piszę to, co przeczytałem, ale skoro twierdzisz, że to wypławki to ufam Twojemu doświadczeniu :)

A skoro mam identyfikowanego najeźdźcę to biorę się za szukanie skutecznej metody na usuniecie go z akwarium

 

Dzięki za pomoc

 

P.S.

Z miłą chęcią przyjmę również porady od doświadczony koleżanek i kolegów z forum w sprawie usunięcia gadziny z akwarium :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mówię co widzę na zdjęciu , miałem walczyłem. Najszybciej się przekonać na własnej skórze , czyli nie karm ryb ze 3 dni powinny zacząć je zjadać , w ogóle to jakie ryby masz i jaki to litraż? Szczupak dał zdjęcie nicieni . U ciebie mam 99 % pewności że to wypławki

 

to są nicienie viewtopic.php?f=46&t=23309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...