Skocz do zawartości

[160l] BW - Dark Side


yorki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To moje pierwsze BW w życiu. Zawsze uważałem takie baniaki za nudne ale o dziwo podoba mi się :D Docelowo będą to czarne wody Azji, bo takie też istnieją ;)

 

Wymiary:

80x40x50(wys)

 

Filtracja:

AQUAEL TURBO FILTER 650

 

Ogrzewanie:

300W

 

Podłoże:

piasek kwarcowy

 

Oświetlenie:

20W

 

Fauna:

Tymczasowo 4 skalary i harem endlerka, a docelowo 8 gurami czekoladowych oraz stadko razbory hengela

 

Na razie tylko takie zdjęcie bo dosypywałem piasku i woda oczywiście się zmętniła...

Dołączona grafika

I kawałki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zapowiada się ciekawie. Ja chciałbym zrobić takie typowe BW, ale niestety nie mam możliwości już (brak miejsca na kolejny baniak). Do korzennych zbiorników w których mam pielęgnice nie chce dawać liści i szyszek - boje się co by z nich zostało, a to one dają ten rewelacyjny efekt :( .

 

Gurami czekoladowych dałbym nawet 10szt.

Myślałeś może o czymś z ryb dennych ? są jakieś denne rybki w azjatyckim BeWu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu - wystarcza. Działa już tu od początku istnienia tego szkiełka. Za wkład na razie robi tylko gąbka ;)

PlayboyKrk - 8 sztuk wystarczy jak dla mnie choć kto wie. Na dno może pójdzie parka badisów.

axidus821 - barwniaki? Jedyne ryby których nienawidzę i nigdy ich nie chciałbym mieć.

 

 

Woda prawie się wyklarowała, ale nie ma jeszcze takiego kolorku jaki bym chciał.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mieszkańcy

Endlerki

Dołączona grafika

Skalarki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...