Skocz do zawartości

[67L] Akwarium


leviathan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Welony i pyzatkę oddaj. To nie ten litraż. Zamiast nich może jakieś pielęgniczki :?: Neony dokup, żeby było 10-15. Kiryski też dokup 4. Wystrój nawet fajny te kamienie. Tło zmocz całe wodą i przyklej do szyby, bo widać zacieki. I kup więcej roślin, też na tył aby zakryły tę rurkę od napowietrzacza. ;) Ogólnie ok, tylko oddaj te welonki, bo Ci skarłowacieją. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wam sie podoba? :D

Mogę ściemniać że nie jest bardzo źle... ale wolę szczerą prawdę.

 

Obsada - zła. Nie odbierz tego źle/złośliwie, ale przynajmniej do czasu aż zrobisz porządek z obsadą u siebie nie powinieneś doradzać innym w tych kwestiach, bo to trochę hipokryzja...

 

Na trzy karasie [czy to oranda, welon czy inna odmiana, to wciąż jeden gatunek] potrzebowałbyś przynajmniej trzy/cztery razy większego akwarium niż masz obecnie. Tylko nie pomyśl że na jednego wystarczyłoby takie. Te ryby rosną ogromne, bez porównania większe od innych ryb które tam masz i nadają się raczej do oczka wodnego niż do akwarium. Wszystkie złote rybki niestety do oddania...

Poza tym te ryby są zimnolubne... a reszta ryb jakie masz pochodzi ze strefy tropikalnej - to się kłóci.

 

Kiryski też dokup 4.

Nie dokupuj, na ten gatunek masz za małe akwarium. Oddaj.

 

W akwarium nie ma praktycznie nic co można by oceniać.

Roślinka, żwirek, kokos, kilka kamyków... To co jest ciekawe to te kamienie z tyłu... ale to tylko fototapeta. Na zdjęciu wygląda to fajnie na pierwszy rzut oka, ale gdybyś dał zdjęcie bez fototapety to *czar* by prysł. ;)

 

PS: Substrat przy tylu roślinach i welonach... nie trafiony wydatek, chyba że po oddaniu złotych rybek zrobisz ładne roślinne akwarium. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Z roślinek jakie tam masz można by było wymyślić coś ciekawego ale nie za bardzo się postarałeś. No i jeśli chodzi osobiście o mnie to tło powinno być ( a przynajmniej dużo lepiej wyglądało ) inne.

 

Taka moja malutka rada pooglądaj sobie inne akwaria na naszym forum na pewno jakieś Ci się spodoba weź sobie za wzór ( ale nie plagiatuj całkowicie :)) i weź się do poprawek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra welony wyrzuciłęm i przełożyłem je do innego :) teraz są tam tylko te co opiałem na początku. myślicie że cośjeszcze dołożyć ?. Roślinkami się zajmę dopiero w poniedziałek.

:zamieszany:

Co to znaczy "wyrzuciłem" :?:

Do jakiego innego akwa :?:

Twoje przemeblowanie w obsadzie nie skończy się na przeniesieniu welonów.

Najpierw skończ oddawać nieodpowiednie do twojego akwa rybki, a potem zastanów się nad nową obsadą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...