Jump to content

[45l] Biotop czy może coś innego


Recommended Posts

Iwagumi to akwa w stylu japońskim.Mimo wszystko masz wiele możliwości.Kto powiedział,że 45l nie może być zbiornikiem towarzyskim.Dokonując wyboru trzeba zwrócić uwagę na wymagania litrażowe rybek,bo nie każda ryba się nadaje.Ale jest tyle ciekawych odmian,że jest w czym wybierać.

Link to comment
Share on other sites

Dużo możliwości mówisz ale jako kompletny żółtodziób jestem strasznie krótkowzroczny jeśli chodzi o możliwości w akwarystyce. I nawet :szukaj: i :google: nie pomoże, więc jakbyście mogli coś zaproponować. I jeszcze jedno możecie podać link do jakiegoś sklepu akwarystyczny w warszawie jak najbliżej Piaseczna patrz Ursynów kabaty itp.

Link to comment
Share on other sites

Rybki, które mi się podobają to :

Bojownik

Ramirezka

Prętniki

Kardynałek Chiński

Razbora Czerwonopręga

Danio Pręgowane

Danio Lamparci

Bocja Pręgowana

Na pewno 5 ostatnich się nie nadają ze względu na litraż oraz kardynałki wolą zimniejszą wodę. Nie wiem jak z ramizerami i prętnikami.

Link to comment
Share on other sites

Kompletnie nie znam się na lokalizacji w warszawie byłem tam kilka razy,,,,, i wiem jak trafić z pod pałacu kultury do zamku królewskiego a z tam tond pod pałac prezydencki,,, dla tego daje linki wybierz sobie gdzie masz blisko,,,, wpisz nazwę w sklepu w google + forum powinieneś znaleźć opinie na temat danego sklepu na jakimś forum (tzn. czy ryby są zdrowe, jaki jest wybór flory i fauny itp :))

http://katalog.pf.pl/Warszawa/sklep-akwarystyczny-W7P0R10C-m09.html

http://www.akwarium.net.pl/port/modules/addresses/viewcat.php?cid=4

Spis sklepów akwarystycznych w wawie,,,, mam nadzieję że o to ci chodziło,,,, i że pomogłem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...