Skocz do zawartości

POMOCY!!! dziwne zachowanie welonki i teleskopa


jettowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale to ceramiczne coś mam już ponad 2 miesiące i jak narazie to żadnej rybce przez to nic sie nie stało żadna nie zdechła :shock::shock: jak narazie moja welonka sobie ładnie pływa może jestem za bardzo przewrażliwiona :zamieszany: sama nie wiem :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi:) co do litrażu to jest 112l no chyba ja wiem lepiej ;);) no ale skoro ktoś wie lepiej o demnie wiec nie będe komętować

 

faktem jest to że żeczywiście z jednej strony akwa jest mało roślin ale dlatego że welony je powyrywały dlatego też są te białe kamyki

 

postaram sie to ceramiczne coś usunąć

 

 

welonka i teleskop znów wariują :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może po to żeby coś doradzić by rybcie miały lepszy żywot w lepszym dla nich akwarium. Co do wielkości moje 150l też tak wygląda pod tym kątem bo jest dośc długie, nie szerokie i nie wysokie.

 

A twoje ryby mogły się gdzieś skaleczyć. A takie bardzo lubią chować się w spokojne miejsca aż wyzdrowieją. Moje też tak miały - teleskop skaleczył się w środku pyska od kamyka a samica cały czas przy nim siedziała aż wyzdrowiał.

 

Piach do teleskopów niepolecam bo strasznie widać odchody ryb a teleksop czasem ten drobny piach połyka, najlepszy jest drobny żwir taki jakim teleskop by się niezadławił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...