Skocz do zawartości

pyszczaki


pablooswiecim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pyszczaki są rybami bardzo terytorialnymi i nie należy trzymać ich z takimi rybami jak gupiki ponieważ zostaną zagryzionę albo zjedzone ( lub to i to ) . Moim zdaniem jak pyszczaki to pyszczaki . Ale nigdy nie hodowałem więc niech się wypowie jakiś hodowca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pyszczakami możesz trzymać tylko ryby z biotopu malawi czyli pyszczaki :lol: Inne ryby ci zagryzą chyba że zbrojniki niebieskie Ja mam jednego i jest ok choć zbrojnik szaleje pewnie z tego powodu że tam panują nie odpowiednie warunki dla niego

A tak poza tym jakie masz akwarium że zamierzasz brać się za pyszczaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyszczaki są rybami bardzo terytorialnymi i nie należy trzymać ich z takimi rybami jak gupiki ponieważ zostaną zagryzionę albo zjedzone ( lub to i to ) . Moim zdaniem jak pyszczaki to pyszczaki . Ale nigdy nie hodowałem więc niech się wypowie jakiś hodowca .

+

Z pyszczakami możesz trzymać tylko ryby z biotopu malawi czyli pyszczaki :lol: Inne ryby ci zagryzą chyba że zbrojniki niebieskie Ja mam jednego i jest ok choć zbrojnik szaleje pewnie z tego powodu że tam panują nie odpowiednie warunki dla niego

A tak poza tym jakie masz akwarium że zamierzasz brać się za pyszczaki ?

+

 

Zupełnie inne wymagania co do parametrów i wystroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że akwarium czym większe tym lepsze

A akwarium musi mieć min. 80 cm. długości bo to wystarczy na trzymanie np. sulosi czy rdzawych inne gatunki odpadają

Jeśli masz 54l to nie masz możliwości trzymania tam pyszczaków w tym litrażu z tego powodu że te ryby ci się tam pozabijają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim to jedynie muszlowce ale z Tanganiki ;) I to nie wszystkie gatunki tylko niektóre ;)

Dokładnie muszlowce w takim akwarium będą ok co prawda nie wszystkie ale coś by się znalazło

 

czy to nie to samo??

 

Tak oto wygląda bezmyślne nabijanie postów

aż nie mogłem się powstrzymac

 

dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat jak bym miał podliczyć twoje bezmyślne posty to było by ich więcej i po co to napisałeś czy nie po to żeby posta sobie nabić :?: Jeśli nie masz zielonego pojęcia o tych rybach to się powstrzymaj od komentarzy :twisted::D

Atreyu: Proszę o zakończenie dyskusji o nabijaniu postów i skupienie się na temacie.

Przypominam i zachęcam do używania opcji raportuj. Działa zdecydowanie lepiej niż zaczepne komentarze. Jeśli sytuacja się powtórzy to polecą ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...