Skocz do zawartości

Giętkoząb


Madlen87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to że nie ma osobnego tematu apropo giętkozęba stwierdziłam,że założenie nowego będzie ok.

 

Obecnie mam zlepek wszystkiego i niczego tzn:

 

1 x długonos

1 x skalar

1 x glonojad weloniasty

2 x bocja siatkowana

 

 

mam zamiar zmienić obsadę, przy takiej to raczej logiczne ;)

 

litraż 112

 

Na pewno oddam długonosa bo zjada wszystko co mniejsze... nie ma sensu bym ciągle dokupywała neonki.

 

Na pewno zostawiam bocje i glonojada.

 

Zastanawiam się nad giętkozębem. Jeden jest cętkowany a drugi chyba malawijski. Czy jak podrosną będą mi zjadać ryby? w encyklopedii nie było podanych takich szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oddam długonosa bo zjada wszystko co mniejsze... nie ma sensu bym ciągle dokupywała neonki.

Dlaczego mówisz tak straszne rzeczy? Jeżeli zjada to chyba nonsensem jest dokupywanie nowych ?! Obsada oczywiście do wymiany.

 

co tu jest nonsensem? ze oddam długonosa, jednego skalara i zostaną mi się tylko bocje i glonojad do których bez problemu mogę dokupić inne rybki?

 

przecież potwierdziłeś to co ja napisałam. Tak,nie ma sensu dokupywanie nowych ryb skoro długonos wszystkie zjada,dlatego chcę go oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oddam długonosa bo zjada wszystko co mniejsze... nie ma sensu bym ciągle dokupywała neonki.

Dlaczego mówisz tak straszne rzeczy? Jeżeli zjada to chyba nonsensem jest dokupywanie nowych ?! Obsada oczywiście do wymiany.

źle zrozumiałeś koleżanka chce oddać długonosa bo już ma dosyć dokupywania neonów które zjadał długonos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...