Skocz do zawartości

Pomocy :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki jeden problem. Na stronie na której ściągam zawsze są linki z rapidashare i to jest zawsze w częściach. Napisze mi ktoś po kolei jak to się robi? Czy trzeba jakiś folder robić i to do niego wrzucać, czy coś innego robić bo ja nigdy nie robiłam a nie mam się skąd dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

wam bogatym łatwo mówić "kupić" :roll:

 

?

Kto tu jest bogaty? :roll: Hmm...? Zaglądałeś komuś w portfel że wychodzisz z takim tekstem? Na konto bankowe? Hmmm...? Dlaczego oceniasz ludzi na podstawie kasy?

Jeden ma i tyle, a drugi zrobi wszystko aby zdobyć upragniona rzecz ciężka pracą. Jest także trzecia grupa: siedzę, nic nie robię ale będę marudził i wytykał komuś, że coś ma :roll: . Do której się zaliczasz?

 

Wiem, że teraz będę perfidny i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale odpowiedź powinna być jedna.

Aż się sama ciśnie na usta: Wam biednym łatwo mówić "ukraść" :roll:

 

Ja też należę do ludzi z normalnym statusem majątkowym i jak na czymś mi naprawdę zależy, to staram się to osiągnąć. Wcześniej czy pożniej zawsze się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam bogatym łatwo mówić "kupić" :roll:

Nie jestem bogaty. ;)

Tylko nowe gry są drogie, a żeby grać w nowości w przyzwoitych detalach trzeba mieć 2-3 tysiące na dobry komputer. Skoro kogoś stać na taki sprzęt to i na gry powinno. ;)

Te starsze gry [co nie znaczy stare] są dużo tańsze, byłem wczoraj w saturnie i co: Neverwinter 2 za 10zł, Titan Quest z dodatkiem za 10zł, THPS AW za 10zł itd...

Też nie mam samych "orginałuf", ale wszystkie moje ulubione gry kupiłem.

Nie w tygodniu po premierze za 100zł, ale po dwóch trzech miesiącach kiedy wychodziły w seriach za połowę tej ceny. Uważam że za dobrą grę warto zapłacić i wspomóc autorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A tak przy okazji: :google: są darmowe wersje wielu programów. Mają ograniczenia czasowe ale mozna z nich normalnie korzystać. Sam nieraz się czyms takim "wspomagam". Jak potrzebuję program na kilka dni to nie będę go kupował, skoro mogę legalnie ściągnąć wersję, np: 30 dniową. Jest tak czy nie?

 

 

Ps: kilka lat zbierałem na w miarę dobrej klasy sprzęt audio, czy to oznacza że mam teraz na nim słuchać mp3? Chyba nie o to tu chodzi, prawda ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...