Skocz do zawartości

[63l] Czy dobra obsada?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To już zależy od Ciebie ;) Wszystko zależy czy pójdziesz na łatwiznę czy też poszukasz. Hodowlane formy pawiego oczka są oczywiście bardzo dostępne. Niektóre kosztuję poniżej złotówki inne więcej niż 5. Endlerki oczywiście rzadsze i więcej kosztują. Są bardzo ładne. Są ich też już hodowlane formy. Można też trafić na hybrydę tych dwóch gatunków co nie polecam. Bardzo ciekawy zakup tez można zrobić kupując pawie oczka odłowione w naturze ;) Są tez oczywiście droższe od tych pospolicie występujących hodowlanych. Tak więc gdyż jestem zwolennikiem ryb nie hodowlanych tylko naturalnie chociaż ubarwionych polecam albo karem dzikiego pawiego oczka albo harem dzikiego endlerka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam bardzo ale ten temat niedługo sięgnie 7 strony s te akwarium ma tylko 63l.

Wiem, ale na początku nie mogłem się zdecydować. Czy to źle, że nie chcę popełnić błędu? Co z tego, że akwarium ma 63l, to też źle?

Oto obsada:

1+4 platka,

6x tetra czerwona,

6x kirys panda,

6x krewetki babaulti,

5x krewetki amano.

Myślałem jeszcze o gupikach, ale chyba z nich zrezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma nic złego w tym że nie chcesz popełnić błędu ;)

Ale to trochę takie naciąganie z tą obsadą. Pytasz, pytasz. Na forum doradzasz innych w tym temacie więc myślę że masz wiedzę w tej dziedzinie ;) Więc nie rozumiem dalszego ciągnięcia tego tematu. Widzę że już się zdecydowałeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zdecydowałem, ale mam problem. Dzisiaj dokupiłem jeszcze 2 platki, aby było 1+4, ale niestety facetka w zoologu dala mi jednego samca :evil: i teraz jest 2+3. No i nie wiem którą z nich oddać. Jeden samiec to odmiana "Złotawa" Wagtail, reszta to odmiana Czerwona - Koralowa. Jak myślicie którą lepiej oddać "Złotawą" Wagtail czy Czerwoną - Koralową?

Aha i jeszcze samiec odmiany czerwonej - koralowej chyba jest tatą (nie wiem czy ta ma jakieś znaczenie, ale na wszelki wypadek o tym informuję).

 

 

Anija: Znaczenie ma to, że nabijasz posty. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...