Skocz do zawartości

żółtaczek indyjski.


sun-chen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda ze są hodowane ale jeżeli chcę się trzymać zdrowe ryby oraz jeżeli chcemy osiągnąć zdrowe jaja po tarle to musimy hodować je w słonej wodzie ;)

Co do ikry to się zgodzę, że w słodkiej wodzie pleśnieje najczęściej ale odradzam solić wodę Żółtaczkom, które nie miały z nią do czynienia. Swojego czasu jak je miałam i dokupywałam to dogadywałam się w sklepie z gościem, że chcę te ze słodkiej wody i wiem, że były, przynajmniej u mnie, ciężko dostępne. Nie pytałam jak jest z dostępnością z Żółtaczkami ze słonej wody ale wydaje mi się, że będzie jeszcze trudniej je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie jeśli były hodowane w słodkiej wodzie ale przemyśl dobrze zanim je kupisz rosną spore i obgryzają płetwy innym

mieszkańcom

A tu opis rybki :arrow:http://www.superakwarium.pl/zoltaczek-i ... id692.html

wcale to nie są ryby spore ani nie obgryzają płetw innym totalna bzdura może potrafią popedzić od czasu do czasy swój gatunek albo inną rybę ale krzywdy nie robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale to nie są ryby spore ani nie obgryzają płetw innym totalna bzdura może potrafią popedzić od czasu do czasy swój gatunek albo inną rybę ale krzywdy nie robią

Totalną bzdurę to ty napisałeś. Miałeś te ryby kiedyś :?: Zacytowałeś dokładnie to co piszą w internecie na temat tych ryb a tak się składa, że w praktyce te ryby mają zupełnie inny charakter. Rosną spore i są masywne, silnie terytorialne i podczas tarła pozostałe ryby mają przekichane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...