Skocz do zawartości

Dziwna rybka


Rekomendowane odpowiedzi

To są stare informacje. Wszędzie tak pisze i wprowadzają ludzi teraz w błąd. Zobacz se też na wikipedii. W 2005 roku weszła ustawa o tym że już nie jest. Chyba 2 lata temu albo mniej humbak tez np. nie jest już pod ochroną. Występuję wszędzie w całym kraju jest chyba razem z płotkami i innymi karpiowatymi najpospolitszą rybą naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zwracam honor.Strzebla nie jest już pod ochroną,podlega całkowitemu zakazowi połowu.Napewno nie dawałem żadnej rady,a jak bym dał to pewnie byłaby propozycja zainwestowania w większe akwarium lub komuś oddać.Bardziej to było życzenie żeby pływały i miały się dobrze.Co do postów to bardziej czytam i drukuję jak piszę,a napewno będę miał pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zwracam honor ;)

Gdybym ja miał okazje na większe akwarium to na pewno urządziłbym go z rybami krajowymi. Ale nasze ryby są przeważnie zbyt duże, dlatego bardzo rzadko takie akwarium się urządza. Do autora raczej nalegam by kupił większe akwarium i kontynuował jej hodowle nisz się ich pozbywać. Ale dla niej akwarium potrzebuje minimalnie 100 cm. długości. Po za nią w takim akwarium można mieć jeszcze harem ciernika, kiełbie i może jak się uda gdzieś zdobyć to parka różanek (są pod ochroną ale można je podobno znaleźć dość pospolicie w sklepach w bardzo niskich cenach choć ja jej jeszcze nigdzie nie widziałem :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...