Skocz do zawartości

[45L] Tanganika


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz już wiem jak e wszystkie baniaki zmieszczasz w pokoju :)

Szybko z paproci zostaną małe kawałeczki pływające w wodzie. Kraby bardzo szybko rozprawiają się ze wszelaką roślinnością oczywiście z roślinami twardymi to trochę więcej zajmuje ale tak to długo się ta roślinka nie nacieszysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krab nadal nie ma kolegów, niestety, ale ma już przytulniejsze mieszkanko !

Dzięki kolego Atreyu - Skałki super ;)

 

Sprzęt się nie zmienił, ale planuje zmianę tła, chyba znów zrobie strukturalne, ale tym razem może skrzynkowe?

 

Dołączona grafika

Udało mi się przed chwilą uchwycić głównego lokatora

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wg różnego typu źródeł ten krab woli większość czasu spędzać w wodzie, takie 2 mniejsze "wysepki" ze skał mu wystarcza :)

no ja nie wiem czy woli w wodzie czy na lądzie ;) on Ci tego nie powie...ale jak kiedyś ucieknie i uszczypie Cię tu i tam to na pewno się domyślisz że chce mieć wyspę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że LT zrobiło wypad z mojego pokoju, postanowiłem 45L przenieść na jego miejsce :)

post-770-13685160463648_thumb.jpg

post-770-1368516046409_thumb.jpg

 

Prócz tego że planuje dokupić tych krabików, planuje zmienić pokrywę na taką z reynobondu aby to jakoś wyglądało

Dodam nowe tło, najprawdopodobniej użyje pomysłu naszego kolegi forumowego Mateusz22 - Tła z liści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciągle w fazie wymyślania jakiegoś ciekawego aranżu dla kraba.

Tymczasem dodałem 1+2 P. Wingeii, miało być to na ew. karmówke dla kraba, ale normalnie zadziwiło mnie to co ujrzałem...

Krab tymi rybami w ogóle się nie interesuje! Co więcej, te ryby się płodzą w tym zbiorniku! Młode pływają a krab nic.

Uznam to za kolejne ciekawe doświadczenie związane z akwarystyką.

 

Samica gupika

post-770-13685160552234_thumb.jpg

 

Krab

post-770-13685160552616_thumb.jpg

 

Młode :shock::D

post-770-13685160552985_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiany Zmiany Zmiany...

Jako, że krab ten jest bardziej "wodolubny" to jednak dałem więcej tej wody, planuje dodać jeszcze jakiegoś piaskowca.

Endlerki ładnie rosną, ale planuje coś do nich dodać, chce mieć jak najwięcej karmówki dla pielęgnic (dla kraba też).

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...