Skocz do zawartości

jak dobrac rybki???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i kłaniam się wszystkim to mój pierwszy post na forum więc od razu do meritum . Zamierzam założyć akwarium i pragnę w nim mieć takie rybki i ich ilość . Pytanie pierwsze jak duże musi być akwarium . Drugie pytanie czy te gatunki mogą razem koegzystować .

1- Długonos x4 szt

2- kirysek pstry -4 szt

3 - Bojownik samiec -1 szt

4- Samica Bojownika -2szt

5- Drewniak- 2 szt

6 Brzanka Mszasta-2, Sumtrzańska -2 - różowa -2 Odeska -2

7 Orantusy ( bystrzyk wspaniały) - 4 szt

8 - 4 Platki

9- 4 Molinezje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem cały czas mętną wodę .Dzisiaj kupiłem preparat " ZOOLEK AQUACLAR" i założyłem dwa filtry , wewnętrzny HAILEA HL-BT 700 i zewnętrzną kaskadę HBL 701 woda zrobiła się kryształowa w ciągu 2 godzin lecz oba filtry w tym czasie sie zapchały i musiałem obydwa wyczyscic lecz zostawiłem obydwa w akwarium . teraz mam super wode. czy moge te filtry włączać na zmianę? np. na noc kaskadę a w dzien wewnętrzny? Ciągle też proszę o poradę jakie większe ryby mogę dołożyć do swojego akwa? W tej chwili mam 4x skalar, 5x brzanka sumatrzanska, 2x kosiarka, 1x bojownik, 2x molinezja, 2x mieczyk, 2x gurami glonojad , 4x neon inessa , 2x kirysek. wszystkie czuja sie dobrze a brzanki sumatrzańskie nie obgryzają innych , zajmują się sobą , karmie je płatkami ichtiovit i biovit oraz mrożonymi robakami :aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...