Skocz do zawartości

4 roslinki do identyfikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

To jest MOCZARKA KANADYJSKA i to jest pewne na 100000000000%%%%%% u mnie w akwarium rośnie szybko i sprawnie nie czytałem wiele na jej temat ale z tego co za obserwowałem to lepiej rośnie jeśli nie jest wsadzona do podłoża... Możesz delikatnie ją zawinąć kolo filtra lub delikatnie przymocować do korzenia albo kolo grzałki czy innego sprzętu i na pewno będzie lepiej i szybko rosła i miała gęściejsze listki niż kiedy byś ją posadził ;)))

POWODZENIA :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest MOCZARKA KANADYJSKA i to jest pewne na 100000000000%%%%%% u mnie w akwarium rośnie szybko i sprawnie nie czytałem wiele na jej temat ale z tego co za obserwowałem to lepiej rośnie jeśli nie jest wsadzona do podłoża... Możesz delikatnie ją zawinąć kolo filtra lub delikatnie przymocować do korzenia albo kolo grzałki czy innego sprzętu i na pewno będzie lepiej i szybko rosła i miała gęściejsze listki niż kiedy byś ją posadził

wlasnie to co nie zastanawia to ta roslina nie ma korzeni... jest tylko wsadzona w podłoże... ona wypusci korzenie czy bedzie tak tylko wsadzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemigraphis repanda

o dokladnie to jest to zdjecia w necie idealnie odpowiadaja temu co mam w akwa

 

Echinodorus tenellus na 90%

tego nie bylbym pewien bo to co mam to raczej taka trawka jest ale mogę sie mylić dodam ze źdźbła tej trawy sa połączone korzeniami (rozlogi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie bylbym pewien bo to co mam to raczej taka trawka jest ale mogę sie mylić dodam ze źdźbła tej trawy sa połączone korzeniami (rozlogi)

Ja też nie jestem pewien na 100% chciałem Cię tylko naprowadzić żebyś mógł porównać w necie. Tenellus kupiony w akwarystyczny, zanim się ukorzeni i zanim zacznie wypuszczać nowe listki, jest połączony korzeniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś kiedyś tenellusa w akwa? Ja nie napisalem, że jestem pewiem na 100% że to tenellus chciałem podpowiedzieć koledze aby sobie porównał w necie z tym co ma w akwarium. Mi przypomina to tenellusa i to bardzo, zwłaszcza formę zaraz po kupnie z akwarystycznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...