Jump to content

KARMNIK> Jak to dziala


Lukas
 Share

Recommended Posts

ja mam taki karmnik co kosztował 3zł w zoologicznym - takie pływające kółko do którego się sypie płatki, żeby nie pływały po całej powierzchni - pomaga zachować czystość :D

pokarm zostaje w większości zjedzony ponieważ spada tylko w jednym miejscu..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a jak to zrobic żeby woda nie była mętna ,ja mam rybki od 3 dni i mogę na razie zkumać ile znaczy mało ale kilka razy na dzień.Mało to ile ?No i woda zaczyna mętnieć .Pokarm mam płatkowy ,jeszcze dokupię inny .

Link to comment
Share on other sites

To jest taki zamkniety pojemniczek.Wsypujesz do niego jedzienie dla ryb(najlepiej mrozony lub zywy).ten pjemniczek ma takie dziurki przez ktore ryby same do tego podplywaja i jedz ile chca.ale pamietaj,wsyb do niego tyle ile sie da ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam oba karmniki: zwykłe kółko przytwierdzone do brzegu akwa i automatyczny. Kółko jest dobre bo pokarm nie rozpływa się po całym akwa. Zanim go kupiłam to przez deszczownię filtra miałam pokarm wszędzie, łącznie z filtrem. Poza tym łatwiej do kółka dozować pokarm. Automatyczny kupiłam, bo czasem wyjeżdżam na kilka dni a ponadto mam pracę zmianową i nie chcę, żeby rybki jadły o różnych porach. Może troszkę przesadzam, wiem że zdrowe rybki mogą nie jeść kilka dni ale wolę nie robić im takich eksperymentów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Automatyczny karmik to świetna sprawa. Ja taki zakupiłam za około 100 coś złoty już dokładnie nie pamiętam ile kosztował. Ustawiam na nim , że ma karmić codziennie i raz bądź 2 razy dziennie. Ustawiam ile ma sypać. Wyjeżdżam sobie na tydzień a rybki są karmione. Naprawdę polecam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...