Skocz do zawartości

Nawóz i rośliny!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o jakiś konkretny ,to nie musisz za bardzo kombinować.Jest masę makro i mikro dostępnych w sklepach lub na allegro.Ja stosuje u siebie obecnie easy carbo-jest to węgiel,oraz potas.Możesz kupić na allegro symfonię złota lub pro fito.Raczej zastanowił by się nad za słabym oświetleniem bo 15W na 60L to jest porażka,wychodzi 0,25W/L.Dołóż jeszcze jakieś oświetlenie bo jeśli chodzi o kabombę to na pewno ci zginie,ona lubi bardzo dobre oświetlenie i nawożenie żelazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są takie świetlówki 30W co mają tyle cm co 15W????Co do nawozu chciałem kupić EasyCarbo i ProFito.

Edycja:

Nie mogę :) .Tak moje akwarium wyglądało miesiąc temu molinezji i teleskopów już nie ma ;) a filtr dobrze się sprawuje ;) .

 

TDC: Edytuj posty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są takie świetlówki 30W co mają tyle cm co 15W????Co do nawozu chciałem kupić EasyCarbo i ProFito.

Moc świetlówki jest ściśle związana z długością, więc nie ma... ale i tak przydałoby się dołożyć drugą świetlówkę [lub żarówkę energooszczędną].

Bez mierzenia parametrów wody to raczej można wróżyć czy filtr dobrze się sprawuje. ;)

Ten filtr jest w sam raz do 25l... miałem do czynienia z mocniejszym od niego fan1 w takim akwarium i moim zdaniem też był za słaby ;)

 

Jaka jest obecna obsada? ;)

 

Nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie słuchaj sprzedawców w sklepach zoologicznych, wcisnęli by Ci rybę dorastającą do pół metra byleby zarobić [to przykład z życia...].

Danio wymieniasz i dobrze bo są to zbyt ruchliwe rybki jak na akwa 60x30 ;)

Natomiast mieczyki powinieneś oddać, rosną za duże jak na takie akwarium.

Samice mieczyka są "w ciąży" zawsze i nawet w kałuży by się mnożyły. To żyworódki i będą się mnożyć czy tego chcesz czy nie. Możesz je wymienić na parkę lub harem zmienniaków plamistych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...