Skocz do zawartości

Taiwan Vs. Java


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak w temacie mam pytanie

1. Który z w/w mchów rośnie szybciej? (Przy jednej świetlówce takiej długie 1x?)

2. Czy Tajwan nie zmarnieje przy podawaniu Co2 z bimbrowni i jednej świetlówce w/w?

3. Jak szybko rośnie Tajwan przy w/w oświetleniu i podawaniu Co2?

 

Zadaje tyle pytań bo nie wiem który lepiej kupić z jednej strony Tajwan jest bardzo ładny a z drugiej Java rośnie strasznie szybko... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz ją to po pierwsze

to raczej jest 45cm jeśli chodzi o długość bo większa nie wejdzie.

 

No właśnie nie wiem jaka ro jest :/

Czy ona była na początku zakupu pokrywy ?

Czy masz tylko tą świetlówkę ?

- bo jeśli tak to możliwe że masz 15W, a na 45l dla Taiwan to moim zdaniem nie wystarczy. Przy tym oświetleniu będzie powoli rósł, z resztą tak jak i Java moss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ją raz wymieniałem bo tamta była jakaś falowna i zmieniłem ale nie wiem na jaką i mam tylko tą świetlówkę ...

Ale java moss podobno jest cieniolubną rośliną poza tym podaje Co2 i inne rośliny rosną dobrze...

I java rośnie dobrze podobno nawet w akwarium o słabym oświetleniu tak w necie czytałem...

 

Edycja:

A jak przerobić pokrywę żeby dołożyć jeszcze jedną świetlówkę ?

Macie jakieś strony krok po kroku jak zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator! Zacznij korzystać z opcji szukaj i nie pytaj o wszystko w jednym temacie!

Może zaraz zapytasz jak kran naprawić, bo nie masz jak podmiany zrobić w akwa?!

 

Mech tajwański urośnie Ci w świetle które masz. Zadbaj tylko o składniki pokarmowe i CO2. W mocniejszym świetle będzie Ci szybciej rósł, ale ciężej będzie o dostarczenie regularne skł. pokarmowych i możliwe, że będzie porastał glonami, gdy nie zapewnisz mu odpowiednich warunków. To wszystko było. Temat zamykam, a Ciebie odsyłam do search.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...