Skocz do zawartości

Pomocy co to jest ANTI-ECTOPARASISTES-TABS, na ospe rybia,


Jasko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie widze na rybach tego kulorzeska(ospa rybia)w poczatkowej fazie, ktory sie nie_oderwal od ryby i nie_podzielil sie w cysty, zwykle uzywalem lek firmy sera"costawert". A dzis bylem w sklepie i sprzedawca powiedzial iz jest wycofany, co zreszta slyszalem. W zamian mi wcisnąl lek o nazwie jak w tytule. Nie_wiem co to znaczy bo nie_znam angielskiego a do tego jest napisane "zoo" wszystko po angielsku i kilka zdan po wlosku, co zreszta rozumie. Ale napisane jest "made in Taiwan" i dlatego slono zaplacilem za_to!!!

 

Co mam robic? Dalem sie oszukac? Co to za lek? I zero ze to jest na ichtiofiroze a pisze ze ichtyophirius,trichodina,chilodonella,ambyloodinium -nic mi te nazwy nie_mowia! Czy usunie to ospe?

 

Nie_mam zielonego pojecia a moze co innego kupic?

 

ahaed: regulamin: pisownia !!

ps: części Twojej wypowiedzi nie poprawiałem, bo nie zamierzam się domyślać o co w niej chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecikgfc -dzieki , ja mialem taki sera jak napisalem i sprzedawca powiedzial ze go wycofali! Zreszta mam pusta buteleczke i tak pisze na_niej.

 

A co myslisz o_tym co napisalem?

"made in Taiwan" z tego kraju sa dobre produkty? Znane? Ja jestem zagranica i nie_mam dostepu do produktow krajowych!

 

Pozdrawiam

 

ahaed: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecikgfc -dzieki , ja mialem taki sera jak napisalem i sprzedawca powiedzial ze go wycofali! Zreszta mam pusta buteleczke i tak pisze na_niej.

 

A co myslisz o_tym co napisalem?

"made in Taiwan" z tego kraju sa dobre produkty? Znane? Ja jestem zagranica i nie_mam dostepu do produktow krajowych!

 

Pozdrawiam

 

ahaed: :roll:

Jaja sobie z nas robisz.

To, co piszesz, jest pozbawione sensu; to, jak piszesz, oznacza kompletny brak szacunku dla innych uczestników tego forum... Odpowiedź na twoje pytanie jest na pierwszej stronie wujka Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecikgfc -dzieki , ja mialem taki sera jak napisalem i sprzedawca powiedzial ze go wycofali! Zreszta mam pusta buteleczke i tak pisze na_niej.

 

A co myslisz o_tym co napisalem?

"made in Taiwan" z tego kraju sa dobre produkty? Znane? Ja jestem zagranica i nie_mam dostepu do produktow krajowych!

 

Pozdrawiam

 

ahaed: :roll:

Jaja sobie z nas robisz.

To, co piszesz, jest pozbawione sensu; to, jak piszesz, oznacza kompletny brak szacunku dla innych uczestników tego forum... Odpowiedź na twoje pytanie jest na pierwszej stronie wujka Google.

3promile. Nieruzumie "jaja sobie znas robisz"

:spam: BEZ KOMENTARZA!

Dlaczego tego niewidzi "ahaed"? (moderator)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

3promile. Nieruzumie "jaja sobie znas robisz"

:spam: BEZ KOMENTARZA!

Dlaczego tego niewidzi "ahaed"? (moderator)

Widzę to.

Po pierwsze: 3promile ma po części rację. Dotyczy się to poszanowania innych użytkowników forum(Twoja pisownia).

Po drugie: napisałeś dwa zdania i masz tam przynajmniej 4 błędy :roll: Jestem dzisiaj naprawdę wyrozumiały. Oj i to bardzo jak na mnie :roll:

Coś jeszcze chciałbyś wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecikgfc -dzieki , ja mialem taki sera jak napisalem i sprzedawca powiedzial ze go wycofali! Zreszta mam pusta buteleczke i tak pisze na_niej.

 

A co myslisz o_tym co napisalem?

"made in Taiwan" z tego kraju sa dobre produkty? Znane? Ja jestem zagranica i nie_mam dostepu do produktow krajowych!

 

Pozdrawiam

 

ahaed: :roll:

Jaja sobie z nas robisz.

To, co piszesz, jest pozbawione sensu; to, jak piszesz, oznacza kompletny brak szacunku dla innych uczestników tego forum... Odpowiedź na twoje pytanie jest na pierwszej stronie wujka Google.

Moderatorze "widze to" cytuje

"3promile"

1.Pisze nie na Temat i juz to jest spam

2.Ja zarobilem ostzerzenie tylko

3."jaja sobie robisz" co to jest za slownictwo!

wg "ahaed" po czesci ma racje! Co to znaczy!

Caly ten wpis jest :spam: spamem,wiec jak moze Pan Panie Moderatorze pisac "po czesci ma racje"

4.Taki sprawy zalatwia sie na "pw" prywatnie tak myslalem? A teraz temat jest zrujnowany poprzez :spam: I posty nie na temat gdzie prosze o pomoc.

5. Spelnym szacunkiem moderatorze ale potraktowales mnie niesprawiedliwie ,bowiem zgadzam sie jesli ktos robi bledy itp zgoda zostaje ukarany ,ale jak ktos robi Spam

:spam: i przy okazji popiera zdanie moderatora to ma ciche pozwolenie na taka gre to jest robienie spamu bez konsekwencji!

 

Noi wten sposob temat jest ugotowany,

dziekuje dwom ostatnim przedmowca :zamieszany:

 

Zglaszam do zablokowania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie spam:

 

Odpowiedź na twoje pytanie jest na pierwszej stronie wujka Google

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 16,900 dla zapytania ANTI-ECTOPARASITES-TABS. (Znaleziono w 0,15 sek.)

http://2hx.utnij.net

 

A jaja sobie robisz w tym sensie, że po raz kolejny piszesz w sposób tak skandalicznie niechlujny, że nie można tego wytłumaczyć inaczej, niż zupełnym ignorowaniem innych userów. Mam prawo na to się nie zgadzać.

 

ewwa: temat zamykam, nie mam już nawet sił żeby z wami walczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...