Jump to content

Bojek

kboro
 Share

Recommended Posts

Witam , otóż posiadam akwarium 375l a w nim następująca obsada :

para skalarów

para malabarów [6] docelowo

4 zwinniki ogonopręgie

15 neonów inessia

6 kirysów spiżowych

4 brzanki sumatrzańskie

Na pierwszy rzut oka wydaje się , że obsada do bani itd . Ale zapewniam , w akwarium panuje spokój , żadna ryba ryby nie podgryza , czyli przyslowiowo żadna świnia świni świnią nie pogania .

Otóż ostatnio kusi mnie na bojka nie wiem w sumie czemu , i stąd moje pytanie, czy też prośba o wypowiedzenie się , czy bojek nie wszamie mi innych ryb ? Bo bojka jakoś nigdy nie chciałem mieć ale ostatnio coś mnie podkusiło ; )

Pozdrawiam .

W takim litrażu możesz bojka mieć :D I napewno nic nie zje :D

Zjeść nie zje ale różnie bywa z Bojownikami tzn. nie wiesz jakiego trafisz ;). Może być po prostu męczący dla reszty rybek, napastliwy itp. U mnie np. nie sprawdza się Bojownikarium z krewetkami Red Cherry. Bojowniki zrobiły sobie ucztę :roll:

Nie napisałam, że zje tylko może być "upierdliwy" w stosunku do innych rybek lub nawet agresywny. Rzadko się zdarza, że Bojowniki atakują i zjadają krewetki dlatego do Bojowników ludzie polecają krewetki Red Cherry, u mnie Bojownik je zjada więc chyba trafiłam na ten wyjątek ;) i o to w moim poście chodziło anija 277

Anija: Ale ja doskonale zrozumiałam Twojego posta. Tylko, że kolega nie ma krewetek i nawet o nich nie wspomniał. A nie ma co porównywać krewetek do ryb :)