Skocz do zawartości

[60L] Oświetlenie


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o przerobieniu pokrywy (standardowa 60x30 profil) wszystko już wiem co i jak. 1x15W to zdecydowanie za mało żeby cos tam rosło.

Jedank pojawił się problem. Nie wiem jaką 2 świetlówke wybrać. Obecie mam 1x15W aqua-glo. Kupiłem ją niecałe 2 miesiące temu, wiec raczej zostaje, bo trochę kosztowała i możana powiedziec gdybym ją teraz wymienił to starata pieniędzy.

I pytanie co wybrać. Myślałem o kupnie flory-glo ale jednak za duzy koszt (moze kiedyś).

Może jakieś sugestie i propozycje z Waszej strony. Najlepiej żeby było to coś taniego i dobrego.

Ponoć Philips Aquarelle jest dobrą świetlówką. Ale czy w połączeniu z agua-glo rośliny będą dobrze rosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodać że chodzi o świetlówkę T8 ;]

 

EDIT:

 

Powiedzcie jakieś konkrety. Chodzi o to że chce zamówić cały sprzed i nie wiem czy zamawiać świetlówke bo sprzedawca ma tylko z 15W P. Aquarell i nie wiem czy ja zamówić czy iść do jakiegoś zwykłego sklepu gdzie można dostać świetlówki i kupić zwykłą np. Philipsa daylight.

 

mei: posty należy edytować a nie pisać jeden pod drugim! Przeczytaj regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o przerobieniu pokrywy (standardowa 60x30 profil) wszystko już wiem co i jak. 1x15W to zdecydowanie za mało żeby cos tam rosło.

Jedank pojawił się problem. Nie wiem jaką 2 świetlówke wybrać. Obecie mam 1x15W aqua-glo. Kupiłem ją niecałe 2 miesiące temu, wiec raczej zostaje, bo trochę kosztowała i możana powiedziec gdybym ją teraz wymienił to starata pieniędzy.

I pytanie co wybrać. Myślałem o kupnie flory-glo ale jednak za duzy koszt (moze kiedyś).

Może jakieś sugestie i propozycje z Waszej strony. Najlepiej żeby było to coś taniego i dobrego.

Ponoć Philips Aquarelle jest dobrą świetlówką. Ale czy w połączeniu z agua-glo rośliny będą dobrze rosły.

Ja polecałbym NARVA Nature (koszt około 20zł). W połączeniu z aqua glo będzie jasno i ładnie w akwarium, a roślinki na pewno też polubią te świetlówki. Choc połączenie z groluxem tez jest ok. Dodatkowo proponuje zakup statecznika 2x15 i w miejsce starego dać ten, no chyba, że masz inne plany ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...