Skocz do zawartości

odbłysnik czy folia lustrzana


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak na allegro najtaniej:)

Ale skoro nie chcesz allegro to powinieneś śmiało dostać taką taśmę w sklepach z artykułami poligraficznymi :P

Pracuję w poligrafii i taką taśmę zakupuję w firmie SERICOL poszukaj w necie może gdzięu ciebie jest ta firma ( ale jest droga z tym że klej jest mocniejszy niż przy innych taśmach)

sprawdz też w fujifil oni są tak jaby jedną firmą :lol:

Z tego co wiem to jeszcze firma MAROCA tym się zajmuje i też posiada takie taśmy ( bardzo dobre )

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupiłem taśmę tego typu za 11.50zł w sklepie z glazurą :) trzeba szukać po budowlanych, coś się może znajdzie. Dość dobrze odbija, nie wiem jak ta z allegro, ale moja jest cienka i ma baardzo mocny klej. Z tego co koleś mówił to jest używana do przyklejania jakiejś folii.

 

Edit: ta taśma wystarczy bez mała na wyklejenie 5 razy pokrywy 60x30 albo i 10, nawet nei zauważyłem żeby jej ubyło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam kawałek blachy polerowanej aluminiowej. doskonała na odbłyśnik - (ma nieregularną powierzchnie przez co rozprasza światło).

 

Kupiłem cały arkusz ale chętnie się podzielę z innymi, gdyby ktoś był zainteresowany to proszę pisać. Mogę przyciąć na zadany wymiar (nożycami do blachy).

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=930611840

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...