Skocz do zawartości

[112L] Malawi


Erni-lee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aktualnie aranżacja się zmieniła do wcześniejszego stopnia który pamiętacie czyli kamyk na kamyk :) Co do reszty tylko doszedł kamień napowietrzający. Ogólnie za jakiś czas zobaczycie zamiast malawi akwarium roślinne ponieważ ciągle mam wywracane kamole i akwarium już ma pełno rys i to wszystko przez jednego samca dlatego też nie kupuje innych skał bo zbieram na światło itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zostaję przy skałach dzięki jednej osobie która mnie namówiła tyle że to będzie Tanganika z muszlowcami i jeszcze nie wiem jakimi dodatkowo rybami ale się zobaczy a pyszczaki out

 

Zdjęcie poniżej z czasem dokupię lawy jeszcze i oczywiście obowiązkowo muszle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się oczytałeś o muszlowcach wiem,że dorastają do 5cm. i rozmnażają się w muszlach a jak ie mają to w skałach i w zagłębianiach w dnie . a czy w łupkach poustawianych terz się będą dobrze czuły . Moje akwa jest w planach jeszcze na ten rok i a z resztą zajżyj na 3 i 1 stronę na 1 jest projekt a na 3 obsada.http://forum.superakwarium.pl/vi ... 00&t=25006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Teraz akwarium wygląda tak

minusem jest mniejsza przestrzeń do pływania a plusem bardzo duża ilość grot i kryjówek

ps. woda jest stara tylko dolewka była świeżej a lawy jest około 23 kg. bo wszystko nie weszło :P a i dokupiłem jeszcze 5 kg. piachu bo mało było a stary płukałem. Pod piachem jest podwójna mata

post-1842-13685161708714_thumb.jpg

post-1842-13685161709214_thumb.jpg

post-1842-13685161709486_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie a co do mej obsady to mam 8 szt. saulosi w tym z 5 młodych sztuk a i mam jeszcze yellow no są jeszcze małe i są do oddania było wiele chętnych ale jakoś nikt teraz się nie zgłasza są to 3 samice

Muszę wymienić 2 skałki te małe bo są brązowa a ta lawa ma odcień czerni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...